ГОЛОВНА | Обговорюємо матчі Ліверпуля - Форум | Реєстрація | Вхід  12.12.2017 Вівторок 19:07

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: ЩО ПРИНЕСЕ "ЛІВЕРПУЛЮ" КВАЛІФІКАЦІЯ В ЛІГУ ЧЕМПІОНІВ | ОГОЛОШЕННЯ!!! |
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Головна » Матчі » Обговорюємо матчі Ліверпуля
Обговорюємо матчі Ліверпуля
DOCTORДата: Середа, 04.05.2011, 21:10 | Повідомлення # 1
Президент
Група: Адміністратори
Статус: Offline
22.05.2011 18:00
Прем'єр Ліга. 38-тур
Астон Вілла (Бірмінгем) vs Ліверпуль (Ліверпуль)

vs

DOCTORДата: Середа, 04.05.2011, 21:19 | Повідомлення # 2
Президент
Створив тему думаю і надалі так буде, щоб трошки оживити форум, а заодно і обговорювати матчі Ліверпуля тут. Як вам ідея???

GLoverДата: Четвер, 05.05.2011, 21:58 | Повідомлення # 3
Головний модератор
Група: Модератори
Я тільки за. А може б, поки немає в нас багато людей, зробити цю тему, як тему обговорення усіх поточних матчів. Я розумію. кожен матч потребує окремої теми, але поки не так багато людей, то зробити одну тему на всі матчі, і ще (по хлопськи кажучи, зробити кнопочку на головній сторінці, щоби одразу заходити на цю тему. Ну ви зрозуміли? )))

Повідомлення відредагував GLover - Четвер, 05.05.2011, 21:58

DOCTORДата: Четвер, 05.05.2011, 22:10 | Повідомлення # 4
Президент
ОК. Зробимо)

AmnesiacДата: Четвер, 05.05.2011, 23:08 | Повідомлення # 5
Уболівальник
Група: Перевірені
Тема определённо нужная, и должна иметь место. Надеюсь приживётся.

ДублянецьДата: П`ятниця, 06.05.2011, 00:29 | Повідомлення # 6
Уболівальник
Група: Користувачі
Форум - це потрібна річ, тому я тільки "ЗА".Ц е поки що нас небагато, а надалі буде більше)

Додано (05.05.2011, 23:29)
---------------------------------------------
Отож, давайте спробуємо поговорити про виїзд до "Фулхема") ніхто не приховує, що нас очікує важка гра, оскільки дачники вдома грають стабільно добре. Цікаво буде подивитися на ідею, задумку на гру наших тренерів. Особливо, на задум нашої гри в атаці, оскільки в лінії оборони у нас з відновленням Джонсона усе більш-менш стабілізувалося. Отож, у матчі з "Ньюкаслом" ми знову стали свідками чудової гри пари Суарес-Куйт. Саме вони зараз наводять жах на оборонні редути суперника, а не, як очікувалося, Суарес-Керолл. Так ось, чи варто ламати цю зв'язку посуваючи Дірка на фланг, а в центр до Суареса ставити Керола? Як на мене, то ні. На мою думку, у нас просто на даний момент немає гравців, які змогли б стабільно постачати м'яч Кероллу! Нема гравців, які змогли б більш-менш стабільно наводити кроси в штрафну суперника. Цю проблему могли б вирішити Джерард, Келлі, Ауреліо, проте вони всі травмовані... Так, можливо, хтось скаже, що не потрібно збиватися на подачі. Проте не будемо лукавити. Енді грає внизу непогано, проте не більше того. Все-таки його основний хліб - пробити головою, зробити скидку. За відсутності вище згаданих виконавців, я вважаю, що вартує використовувати зв'язку Суарес-Куйт.
Є також прихильники думки, що ,мовляв, цей сезон вже загублений і в матчах, що залишилися слід награвати зв'язки на наступний сезон. Проте не забуваймо, що ми хочемо в єврокубки, не забуваймо, що порівнюючи наше місце в АПЛ з тим, що ми зайняли минулого сезону, все-таки є маленький прогрес, попри все. Тож чи варто зупинятися? Вважаю, що ні. Потрібно використовувати наші сильні сторони на даний момент. А награвати Суареса з Керолом на передсезонних зборах, тим більше, що ми очікуємо на серйозне підсилення влітку.

AxeLДата: П`ятниця, 06.05.2011, 08:31 | Повідомлення # 7
Резервіст
Матч буде полюбому тяжким, але як на мене в старті схема ігри 4-2-3-1
4 захисника Фланаган ,Каррагер, Шкртел, Джонсон
2 опорника Лукас-Спірінг(Шелві)
3 пів захисника Майрелеш-Суарез-Куйт,або може десь тут Максі впхають
і один чистий нап Керолл, який буде вертатись на кутові до воріт Ліверпуля а Суарез буде лишатись в нападі...

DOCTORДата: П`ятниця, 06.05.2011, 23:12 | Повідомлення # 8
Президент
Матч проти Фулхема, на мою думку буде найважчий з тих що в нас залишилися. Ви скажите, а як же Тоттенхем? так цей матч також буде важким, але ми гратимемо вдома і мотивація в нас буде відповідна. Ну, про Тоттенхем поговоримо пізніше.

Щодо нашої схеми гри. Я дещо не згідний із Дублянець, щодо Керролла, якщо він здоровий то обов'язково потрібно його ставити в стартовий склад, інша справа якщо він не до кінця відновився, то треба його поберегти. Я не бачу ніякого сенсу тримати цілком здорового форварда на лавці, лише для того щоб Суарес і Куйт грали разом. Я вважаю що можна виставити таку схему і склад який грав проти Ман Сіті. Можна зіграти в три форварди, одного (Керролла) чуть-чуть виставити вперед, Суарес і Куйт відповідно відтягнуться назад. Думаю Кенні, незважаючи на те що Максі вистрілив в одному матчі хет-триком, залишить його в запасі. Також можна ставити в стартовий склад Шелві, але це буде ризикований хід, краще виставляти вже награних гравців, в цьому випадку Спірінга. З захистом все зрозуміло, повернувся Джонсон, який нарешті зможе закрити проблемний лівий фланг. Залишається не вирішено тільки одне питання - чи вийде зі старту Керролл?

GLoverДата: П`ятниця, 06.05.2011, 23:18 | Повідомлення # 9
Головний модератор
Група: Модератори
На мою думку, треба грати в свій футбол і ні в якому разі не будувати якусь окрему виїздну модель. Останнім часом майже всі навчилися грати проти "Ліверпуля", за рахунок того, що нас зв'язували в центрі поля, і гра валилась. Далгліш чудово вирішив цю проблему, ми трошки поміняли нашу гру в середині поля, стали не перетримувати м'яч і почали просто швидше діяти в півзахисті. Хочеться вірити, що хворобу чужого поля і синдром слабких команд ми перебороли. Досить вже боятися Фулхемів, Стоків і т.д.... Впевнено з перших хвилин придусити, заспокоїти суперника, а далі - робити свою справу.

DOCTORДата: П`ятниця, 06.05.2011, 23:24 | Повідомлення # 10
Президент
Ну от не можу зрозуміти чого ми так тупо граємо на виїзді і так класно вдома) Ніби склади ті самі, ну хіба що підтримка Енфілда на гравців так впливає, чи що?

AmnesiacДата: Субота, 07.05.2011, 02:57 | Повідомлення # 11
Уболівальник
Quote (DOCTOR)
Ніби склади ті самі, ну хіба що підтримка Енфілда на гравців так впливає, чи що?

Ну больше ведь ничем эти игры не отличаются?) Значит проблема в переменной... happy

К слову, согласно словам Далглиша, Йованович был травмирован, так что мы можем опасаться его возвращения.

Повідомлення відредагував Amnesiac - Субота, 07.05.2011, 13:40

DOCTORДата: Неділя, 08.05.2011, 22:18 | Повідомлення # 12
Президент
Ну що все йде чудово. Ман Сіті і Тоттенхем втратили очки, залишилося Ліверпулю не підкачати. Я вже не можу дочекатися матчу, і чого його так пізно поставили? аж на понеділок, на День Перемоги, Ми переможемо)))

А Челсі програло, такий шанс був, і вони його профукали, Торрес знову нічого цікавого не показав, одним словом ЖАЛЬ( Потрібно напевно змиритися що манки стануть чемпіонами(

До речі як думаєте хто завтра стане героєм матчу?, знову Суарес, чи можливо хтось інший виблисне? Я дуже хочу щоб забив Мейрелеш

AxeLДата: Неділя, 08.05.2011, 23:09 | Повідомлення # 13
Резервіст
Суарез або Дірк

ДублянецьДата: Неділя, 08.05.2011, 23:19 | Повідомлення # 14
Уболівальник
Група: Користувачі
Фланеган або Спірінг.

AxeLДата: Понеділок, 09.05.2011, 09:25 | Повідомлення # 15
Резервіст