Власники нашого клубу - Форум
  ГОЛОВНА | Власники нашого клубу - Форум | Реєстрація | Вхід   11.03.2017 Субота 21:28
                  

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Александр-Арнольд відчуває, що стає все впевненіше | Клопп відкрив переговори по Гетце | "Барселона" хоче Клоппа
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Модератор форуму: RedMen  
Форум » Головна » Футбольний клуб Ліверпуль » Власники нашого клубу
Власники нашого клубу
RedMen Дата: П`ятниця, 05.08.2011, 11:20 | Повідомлення # 1
Скаузер
Група: Перевірені
Повідомлень: 157
Статус: Offline
Обговорюємо наших власників.

Прикріплення: 1336811.jpg(26Kb)


One Team... One Life... One Love...
 
RedMen Дата: П`ятниця, 05.08.2011, 11:20 | Повідомлення # 2
Скаузер
Група: Перевірені
Повідомлень: 157
Статус: Offline
Управління футбольного клубу Ліверпуль

Джон Генрі та Том Вернер офіційні власники Ліверпуля. Усіх кого Ви бачите в нижченаведеній таблиці належать до ради директорів клубу.

Д. Генрі (Основний власник)
Т. Вернер (Голова правління)

К.М.К Перслоу (Директор)

П. Неш (Директор)

І. Ейр (Директор)

Д. Гінсберг (Директор)

Дж. Вайнік (Директор)

М. Гордон (Директор)


One Team... One Life... One Love...
 
RedMen Дата: П`ятниця, 05.08.2011, 11:25 | Повідомлення # 3
Скаузер
Група: Перевірені
Повідомлень: 157
Статус: Offline
Джон Вільям Генрі ІІ


Джон Вільям Генрі II є уродженцем містечка Квінсі в штаті Іллінойс, де він з'явився на світ 61 рік тому в родині фермерів. Астма, замучила його в підлітковому віці, змусила сім'ю переїхати до Каліфорнії, де в Еппл-Велі Генрі успішно закінчив місцеві школу та коледж. Наступною сходинкою в освіті став Каліфорнійський Університет, де він займався філософією, але здобути вищу освіту так і не вдалося, і причиною тому є те, що юнак був надмірно активним учасником рок-н-рольних груп.

Джон Генрі починав своє сходження до мільйонних надбант із угод на ринку кукурудзи і соєвих культур. Першочерговим поштовхом до зростання стану Генрі стало заснування компанії JWH, коли в 1981 він відкрив власний офіс біля аеропорту в каліфорнійському місті Ірвін. Після чого бізнес Генрі різко пішов вгору, і з кожним роком фірма отримувала все більший прибуток.

Ось як описує той період свого життя сам Генрі:
"З чого все почалося? Я займався хеджуванням ринку сільськогосподарських ресурсів в декількох штатах. Справи, як мені здавалося, йшли в мене непогано. Але одного разу від одного з брокерів з Рейнольдса мені надійшла пропозиція, щоб я почав управляти грошовими коштами фермерів, тому що я непогано знав ринок зернових культур, але я відійшов від хеджування і протягом 5 років розробляв деякі нові інвестиційні стратегії. Так я і прийшов до введення власного методу".

Особливий інтерес вболівальників Ліверпуля буде прикутий до успіхів і досвіду роботи цього бізнесмена у великих спортивних організаціях, які можуть за статусом зрівнятися з "Червоними".

Початок діяльності в новій для Генрі сфері було покладено в 90-х роках минулого століття. У 1989 року успішний американець почав інвестувати гроші в спортивні інститути. Одним з найуспішніших проектів став клуб Бостон Ред Сокс, яким Джон Генрі і його партнери управляють з 2002 року. На момент приходу нової команди власників Ред Сокс перебував у кризовому стані. Вболівальники одного з найсамобутніших клубів у бейсбольній історії США навіть називали причину їх нещастя - це "Прокляття Бамбіно", що обрушилося на їхню голову в 1919 після продажу легендарного гравця Джорджа Рута на прізвисько "Бейб" головним конкурентам з Нью-Йорк Янкіз.

Вже через два роки після серйозних фінансових вливань команда з Бостона доходить до Світової серії (стадія плей-офф у чемпіонаті США з бейсболу) і здобуває довгоочікувану перемогу, яку вболівальники чекали 86 років.



Цікавим фактом для шанувальників Ліверпуля також є те, що під пильним керівництвом Генрі для максималізації доходів зі стадіону одна з найстаріших арен з бейсболу "Фенуей Парк" була реконструйована, що викликало безліч позитивних відгуків у бік нинішніх власників від вірних шанувальників клубу.

Представляємо Вашій увазі інтерв'ю журналіста The Boston Globe Пітера Абраама ліверпульському виданню Liverpool Echo:


"Він дуже неординарна особистість. Він вважає за краще використовувати статистику у своєму бізнесі. Також в його команду постійно запрошуються молоді, перспективні фахівці".

"Він також мав досвід роботи в іншому бейсбольному клубі Флорида Марлінс, але в підсумку Генрі взяв під своє керівництво Бостон Ред Сокс. У Бостоні він став дуже знаменитою і шанованою людиною".

Також Пітер Абраам розповів про справи стадіону в Бостоні, адже це питання вже не один рік хвилює розуми шанувальників Ліверпуля:

"Ред Сокс має другий за віком стадіон в історії бейсболу, але Джон зумів зробити його набагато кращим, ніж очікували вболівальники. Він витратив приблизно 50 мільйонів, якщо не більше".

Також Генрі взяв безпосередню участь в успіху команди Roush Fenway Racing, яка виступає в рамках відомого в США змагання з автоспорту NASCAR. Всі ці спортивні організації знаходяться під заступництвом фірми Джона Генрі і співвласника по New England Sports Ventures Тома Вернера. Партнером американця також виступає видавництво "Нью-Йорк Таймс", якому належить 16 відсотків акцій. New England Sports Ventures оцінюється в суму, рівну приблизно 1.5 мільярдів доларів, де левову частку становить ціна за бейсбольний клуб Бостон Ред Сокс.

До приходу світової кризи статки Генрі було оцінено в 860 мільйонів доларів, а на даний момент в його інвестиційній компанії є близько 270 мільйонів доларів оборотних коштів, які належать державному сектору, а також заможним приватним особам.
Прикріплення: 0928438.jpg(36Kb) · 7391753.jpg(58Kb) · 5460056.jpg(53Kb)


One Team... One Life... One Love...
 
Activater Дата: Середа, 21.03.2012, 12:45 | Повідомлення # 4
Уболівальник
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Статус: Offline
Крутой владелец! Выделил в сумме около 100 милионов уже!!

Ливерпуль круче всех!!
 
Форум » Головна » Футбольний клуб Ліверпуль » Власники нашого клубу
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

    
 Всі права захищені © 2010-2017 liverpoolfc.com.ua                         
 При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове         

 По питаннях розміщення реклами - contа[email protected]
Powered by DOCTOR
desing by RedMen

Хостинг від