року, до 1991 року
Матчів - 620
Голи - 14

Ще один славний представник Шотландії в лавах мерсисайдців. На думку багатьох, Хансен володів найкращою майстерністю з усіх центрбеков в історії британського футболу, а Боб Пейслі охарактеризував його як "захисника тієї ж породи, що й форвард світового класу".

Він став одним із найбільш вдалих придбань великого тренера, який ініціював його трансфер, вартістю 100 тисяч фунтів з Патрік Тістл. Деб'ютувавши за "Червоних" в домашньому поєдинку проти Дербі Каунті у вересні 1977, через місяць Хансен вже відзначав свій перший гол у складі нового клубу, коли на "Енфілді" в рамках Кубка Європейських Чемпіонів мерсисайдці, на шляху до свого другого тріумфу, розгромили дрезденський Динамо 5:1.

До початку свого другого сезону в Ліверпулі Хансен зацементував за собою місце в центрі оборони команди, що співпало з відходом з клубу легендарного Емліна Х'юза. Своїми бездоганними партнерськими діями з Філом Томпсоном, а потім з Марком Лоуренсоном шотландець поклав початок нової легенди.

Саме він був капітаном команди, що завоювала під проводом граючого тренера Кенні Далгліша, перший дубль - чемпіонський титул і Кубок ФА - в історії Ліверпуля.

До кінця кар'єри Хансен був вимучений травмою коліна, і в сезоні 1990/91, який став для нього останнім у футболі, він не зміг жодного разу з'явитися на полі у складі клубу. Але за час свого перебування на "Енфілді" талановитий шотландець встиг завоювати 8 чемпіонських титулів, 2 Кубка Англії і тричі вигравав з клубом Кубок Європейських Чемпіонів.