Календар
 Статистика
Головна » 2017 » Березень » 13 » 08:16
Бос про перемогу, Емре Джана і колективний менталітет

"Червоні" були змушені відіграватися вже в самому дебюті матчу, щоб врятувати очки, які можуть виявитися вирішальними в боротьбі за ТОП-четвірку Прем'єр-ліги, після того, як Ешлі Барнс відкрив рахунок.

Джорджиньо Вейналдум забив у другому матчі поспіль, встановивши рівновагу перед перервою, а потім Емре Джан дальнім ударом у нижній кут подарував "Червоним" важливі три очки.

Після гри Клопп надав оновлену інформацію про стан Джордана Хендерсона, який пропустив гру через травму ноги, а також розповів про гру Емре Джана, про важливість 'некрасивих' перемог і менталітет "Ліверпуля".

Ось стенограма прес-конференції тренера...

Про важливість трьох очок...

Очевидно, що, як би це не було важко, ми всі повинні звикати спокійно сприймати подібні ігри, тому що це чи не перша некрасива гра, яку ми виграли. Зазвичай, коли ми не були в нашій найкращій формі - ми програвали, і сьогодні у кількох відрізках матчу ми виглядали не найкращим чином, насправді. Якщо ти не в кращій формі, і йде закрита гра, то все саме так і буває. Ми не настільки домінували, щоб не дозволяти "Бернлі" робити те, що вони робили.

Перший тайм "Бернлі" були кращими, тому що ми всі грали в їхню гру, якщо хочете... М'яч постійно був у повітрі, йшла боротьба за другі м'ячі, де вони були явно краще за нас. Ми пропустили гол, ми могли б краще захищатися, і було безліч моментів, коли в єдиноборствах нишком порушувалися правила, постійні дрібні фоли і все таке. Це не радувало, рахунок був уже не наш, але я думаю, що вже в кінці першого тайму у нас почали з'являтися певні моменти, а потім ми забили гол. Хороший гол: крос, наш гравець був на місці і гол вийшов досить легкий, якщо можна так сказати...

Ми знали, що ми повинні грати краще, звичайно. Мова йшла про правильну побудову, мова йшла про направлення гри, це те, про що ми говорили в перерві. Коли ми грали довгими передачами, то відчували себе не так комфортно. План з самого початку полягав у тому, щоб зміщати гру вгору, прискорювати атаки за допомогою довгих пасів і боротися за другий м'яч. Як я вже сказав, "Бернлі" були впевненіше в цій частині гри. Другу половину, я думаю, ми зіграли набагато краще, хоча б тому що не допустили шансів [для Бернлі] з гри, лише зі стандартів. Вони були досить небезпечними, особливо у воротарському, і Сі [Міньоле] виконав величезну роботу. Очевидно, що ситуація була важкою для будь-якого воротаря, але він діяв дуже добре в цих ситуаціях, а потім Емре прекрасним ударом, створив фантастичний гол. Ми напружено відстоювали свої ворота, і так і повинно було бути - і наша командна гра стала краще. Було кілька моментів контратак, з'явилася впевненість, і в підсумку ми перемогли, що було цілком заслужено.

Про Емре Джана...

Емре - хлопець старанний. У нього було кілька проблем з ікрою в останні кілька місяців, з чим ми не змогли розібратися досить швидко – тут немає провини нашого медичного штабу, просто симптоми то з'являлися, то зникали. Багато фахівців оглядали його, щоб спробувати знайти вихід, але ситуація була такою, що ми не могли сказати "відпочинь чотири тижні - а може все само пройде". Але схоже, ми знайшли рішення і тепер у нього більше немає цих проблем.

Я дуже радий говорити про нього позитивно. Емре у другому таймі був дуже хорошим, але перша половина, особливо гол "Бернлі" - треба було активніше боротися і не дозволити робити такий крос... Але такі речі трапляються, це не робить тебе гіршою людиною або гравцем. Ти повинен зробити висновки, і він зробив висновки у другій половині. На його позиції було багато високих м'ячів, і ви можете уявити, як важливо було мати такого гравця на полі. Проблема була лише в захисті, не було нікого на другому м'ячі, коли Емре відбирав м'яч. З'являвся великий простір, де виявлялися лише Адам [Лаллана] і Джині. Але у другій половині ми зіграли краще і Емре зіграв краще - хороший гол після довгого періоду проблем з ікрою, цілком заслужено.

Про те, що зараз є більш важливим - "некрасиві перемоги" чи видовищна гра на даному етапі сезону...

Насправді я думаю, що потрібно бути готовим до будь-якого повороту. 'Ugly' - насправді звучить, як "потворно", "бридко"..., може я не настільки сильний в англійській, але напевно є і кращі слова, ніж це.

Що я хочу сказати - це не була наша найкраща гра. Я не впевнений, але я думаю, що з боку інтенсивності приємніше дивитися, але там не було сьогодні дуже багато футболу. І думаю, що це не проблема. Як я вже сказав, в такого роду іграх "Бернлі" відчувають себе на висоті, тому що вони звикли до таких речей. Вони борються за перший м'яч, у них дійсно гарна побудова, щоб підбирати другий м'яч і тут же бігти за третім. Це дійсно складно, але якщо ви подивитеся на їх результати, навіть якщо вони не найкращі в гостьових поєдинках, в більшості з програних матчів команда була дійсно близька до того, щоб взяти очки. Якщо їм не забиваєш на початку матчу, то потім дійсно важко. "Тоттенхем" переміг 2:1, як і кілька інших команд – це дуже складна, важка робота.

Але якщо ви хочете залишитися там, де ми зараз знаходимося, то треба вигравати матчі, і ми не можемо зробити вибір і сказати: "це так, а це ні". Приємно, що ми змогли відігратися і перемогти сьогодні - навіть за такої гри. Тому що, як я вже говорив багато разів, хороші ігри команда, як правило виграє, але у посередніх і поганих іграх, ви все одно повинні залишатися претендентом на перемогу, і сьогодні ми були претендентами.

Чи згоден тренер, що "Ліверпулю" не вистачило характеру в першій половині...

Питання менталітету? Ні... Це питання впевненості. Ми живемо не в темному кутку, і ми не можемо уникнути речей, про які люди говорять. Перед грою з "Бернлі" всі чекали, що буде нелегко, але ми знали, що з футбольного боку буде важко. Це як дежавю, ти обдумуєш все варіанти перед грою, а потім пропускаєш при майже першому ударі по воротах. Так що, суперник відразу ж використовував те, в чому він сильний, а ми не використали. Це робить гру досить цікавою - більш захоплюючою, ніж уявляєш і чекаєш. Але потім ми прийняли бій, і все дуже добре. Мені, наприклад, приємно.

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 122 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0