30
 Статистика
Головна » 2018 » Квітень » 11 » 14:15
Юрген Клопп про гру, Мане та камбек Роми

Головний тренер Ліверпуля відповів на питання журналістів після переможного матчу проти Ман Сіті (2:1).

Про обмін позиціями Фірміно та Салаха після перерви

Ми зробили це вже в першому таймі, а потім реалізували задумане. Мо потрібно було трохи часу щоб увійти в гру, тому ми зробили перестановку вже в першому таймі. Проблема не полягаля в ньому, проблема полягала в тому, що ми захищалися дуже глибоко під високим пресингом і при першій нагоді виносили м'яч вперед. Не було сенсу грати в атаці одному проти двох. Але хлопці знайшли рішення, ми мали два-три моменти в першому таймі, найкращий з яких на останніх хвилинах. Тому мені та моїм гравцям було легко спрогнозувати розвиток гри. З одного боку 1:0 - поганий початок на який ми могли очікувати, з іншого боку ми отримали відповідь: так вони можуть забити гол і буде дуже важко. Я в цьому не сумнівався. За підсумками двох матчів ми заслужили грати в наступному раунді. Ми забили п'ять голів проти Ман Сіті, пропустили тільки один, що майже нереально. Хлопці зробили це, тому я щасливий.

Про те чи думав він, що Ліверпуль пройшов до півфіналу після голу Салаха

Ні, я про це не думав. Я маю достатньо часу, що думати зараз. Це не те, що в мене появилося в думках одразу. У першій половині ми говорили, якщо заб'ємо гол, то він поміняє атмосферу матчу. Це було зрозуміло з самого початку, ще після перемоги 3:0. Це зрозуміло. Ви бачили стартовий склад Сіті. Вони ризикнули і могли добитися результату. Але крім того було зрозуміло, що якщо вони одразу не заб'ють декілька голів то в нас обов'язково появиться шанс. Я б почав хвилюватися якби ми програвали 3:0, але навіть в такий момент я знав би, що ми зможемо забити гол або два. Я знав, що нам доведеться змінити гру після першого тайму. Ми повинні були грати більш компактно, вигравати підбирання, тільки після того в нас був шанс показати свій кращий футбол, коли ми отримували м'яч. В другому таймі ми грали набагато краще, тоді почали створювати загрозу для суперника. Проти них дуже важко грати у відборі, після втрати м'яча його важко повернути назад. Хлопці повністю заслужили виходу в півфінал.

Чи може Ліверпуль обіграти будь яку команду в турнірі

Я дійсно вважаю, що Сіті є найкращою командою світу на даний момент. Але я знав, що ми можемо їх перемогти. Проте, це не робить нас найкращою командою, це футбол. Найприємніше, що тут все можливо. Далі буде ще важче. Зараз ми у півфіналі, ми повинні насолоджуватися цим моментом, оскільки Ліверпуль давно не грав у півфіналах. Декілька років тому я грав у півфіналі. Тепер ми тут разом. Це дуже крутий момент і я щасливий.

Про вплив на гру Садіо Мане

Це було чудово для нього. Сьогодні його день народження і він зробив собі найкращий подарунок своєю фантастичною грою. Він дуже важливий для нас. Я не повністю бачив момент коли він отримав жовтку карточку, я не впевнений, що він робив це спеціально. Просто не пощастило. Але граючи в такий різновид пресингу як ми проти атакуючої команди і справитися з цим не отримавши другої жовтої, це дійсно круто. Мо забив перший гол і дійсно ми любимо цього хлопця, але все це результат важкої роботи Боббі Фірміно та Садіо. Їх активності на флангах. Ось таким повинен бути футбол. На даний момент Садіо Мане перебуває в чудовій формі, що дуже допомагає нам. Якщо футболісти не були б в хорошій формі то ми не могли би вийти до півфіналу. Цього разу вони змагалися, це було неймовірно. Після дуже важкого початку, це був найкращий життєвий урок - адже ти завжди хочеш щоб все починалося добре, а потім було ще краще. Наш день почався не дуже добре, але ми все ще в турнірі, це великий урок на майбутнє. Було дуже приємно досягнути цього сьогодні.

Про розчарування після швидкого пропущеного м'яча

Мені сподобався другий тайм матчу на Енфілді більше ніж перший тайм сьогодні. Але ми поступово ставали сильнішими, це правда. Хлопці все більше звикають до таких ситуацій. Якщо в останні декілька місяців ви говорили щось погане про нас, то головна причина була в тому, що в найкращий свій день ми можемо перемогти будь-кого, а інколи можемо програти пропустивши легкий гол. Очевидно, що ми над цим працюємо, вся справа у впевненості, в тому що ти це робиш і так далі. Звичайно, якщо м'яч знаходиться поблизу штрафного майданчика чи в ньому ви повинні захищатися, але це не повинно траплятися дуже часто. Це працює лише в тому випадку якщо м'яч у вас і ви повинні щось з ним зробити. Ми все ще перебуваємо на стадії розвитку, це дійсно так, але це вже дуже хороша команда.

Про камбек Роми в матчі з Барселоною

Я піднявся по сходах, і хтось сказав мені, що Рома пройшла. Я подумав, що це жарт. Ні це не тому, що я не поважаю Рому, в мене абсолютно протилежне ставлення. В них фантастина команда - Едін Джеко, вау. Вони втратили Мо Салаха і зараз перебувають в півфіналі, це дуже складна робота. Я не можу нічого сказати про гру, я не очікував цього перед матчем, але знав, що це можливо. Цей турнір досить справедливий, я вважаю, що фінал Манчестер Сіті - Барселона був би чудовим фіналом, але тепер вони обоє вилетіли. Проте, в турнірі залишається ще дві сильні команди плюс Рома і ми. Будемо бачити, що відбудеться, але це не те про що я повинен думати сьогодні.

Про те чи Ліверпуль перебуває на рівні з іншими європейськими грандами

Мені абсолютно не цікаво коли нас порівнюють з нішими. Барселона, Баварія, Реал Мадрид виграють все за останні 20 років. За цей час ми майже нічого не виграли як клуб. Ніколи не можливо стати переможцями одразу, це трапляється поступово. Успіх це не просто збіг обставин чи удача. Ми можемо тільки вдосконалюватися. Ця ліга неймовірно сильна, конкуренція неймовірна. Ви не можете уявити собі скільки тиску ми відчуваємо перед грою. Перед грою мені пишуть смс - "я буду дивитися матч тут, я буду дивитися матч там, буду пити пиво з друзями..." Я б дуже хотів робити те саме, пити пиво і спостерігати за Лігою Чемпіонів. На жаль, для мене це робота. Це все чудово, але ви не можете насолодитися цим повністю, хоча мені все одно, хто грає в турнірі. Ми тут і ми на це заслуговуємо, я дуже щасливий. Ми боролися за кожну можливість щоб отримати те на що заслужили. Коли ми зустрінемося з іншими командами в півфіналі вони матимуть свою ціль. Я думаю, що тут немає команд без амбіцій.

Переглядів: 95 | Додав: DOCTOR | Рейтинг: 5.0/2 | Tweet