Пошук
 Календар
 Статистика
Головна » 2016 » Грудень » 28 » 10:45
Юрген Клопп про перемогу над "Стоком", "досконалого" Старріджа і фокус на "Сіті"

"Червоні" здобули, в кінцевому рахунку, комфортну перемогу, незважаючи на відставання в дебюті гри після голу Джонатана Уолтерса. Адам Лаллана і Роберто Фірміно перевернули хід гри ще до перерви.

Автогол Джанеллі Імбула, створений зусиллями Дівока Орігі, забезпечив відрив, після чого вийшовший на заміну Старрідж оформив третю поспіль перемогу.

Після цього Клопп розповів журналістам про те, як розвивалася гра і чому він вже думає про візит "Манчестер Сіті".

Ось основні моменти прес-конференції...

Про твердість його команди, яка здійснила камбек...

Впевненість-це не проблема для команди на даний момент. Ми знаємо про наші якості. Поки що не виходить демонструвати це регулярно, і на початку гри було дуже складно, тому що планом "Стоку" був, очевидно, дуже високий пресинг, і гра з двома нападниками. Ми не були достатньо терплячі в нашій комбінаційній грі в ці моменти. Це був тиск, звичайно, але ми могли б грати набагато краще. Так що гра стала сумбурною, і коли супернику діставався м'яч, він відразу ж зависав у повітрі і Краучу тут не було рівних. Захищатися було дуже важко. З другими м'ячами Джо Аллен був чудовий на початку матчу. Тому нам довелося дуже багато працювати, і гра була повністю відкрита.

Для створення моментів, нам доводилося боротися з захистом, і налагоджувати позиційну гру. Багато чого ми могли б зробити краще, але головне - що вдалося забити два м'ячі на класі; обидва були дійсно хороші, і обидва дуже важливі. 2-1, а потім ми могли спокійно підкоригувати гру трохи в перерві і поговорити про деякі речі. Хлопці зібралися і забили прекрасний третій гол, а потім Деніел закрив гру – це дуже важливо. Все стало на свої місця, "Сток" - хороша команда. Очевидно, Марк Хьюз любить випускати Крауча проти "Ліверпуля"; Я не можу стверджувати точно, але по-моєму, Крауч завжди брав участь в іграх проти нас.

Про оцінку гри Джордана Хендерсона...

Він є для нас дуже важливим гравцем, але зараз не той момент, щоб обговорювати гру одного гравця. Я не думаю, що в цьому є потреба, всі дуже задоволені виступом команди, результатом і голами, які ми забили. Він грає досить добре вже тривалий період, але зараз не час, щоб озиратися назад або щось подібне. У мене таке відчуття, що коли ми говоримо про одного гравця, ми завжди говоримо про минуле. Я вже думаю про наступну гру, якщо чесно, і сподіваюся, що ми можемо зіграти краще, тому що ми можемо все робити краще, ніж ми робили сьогодні ввечері. Але на сьогодні, все було абсолютно нормально.

Про наступну гру "Ліверпуля" проти "Сіті" у переддень Нового Року...

Це буде важлива гра для обох команд. Я чув, що Пеп Гвардіола був на стадіоні сьогодні ввечері; я не впевнений, що він переглядав багато ігор в останні кілька тижнів на стадіонах суперників, так що це перша ознака того, що матч буде особливим, і ми вже з нетерпінням чекаємо його. Це складна гра для обох команд, але зараз найголовніше, що гра відбудеться на "Енфілді". Я дійсно з нетерпінням чекаю цього. "Сіті" є дуже хорошою командою, і ми не настільки вже й погані, так що це буде хороша гра.

Про гол Старріджа...

Я був більш ніж задоволений, це був ідеальний гол. У такій ситуації, коли рахунок 3-1, але все-таки гра досить інтенсивна, мати можливість використовувати якості Деніела - це прекрасно. В даний момент, можна дізнатися багато речей у житті, але те, що він зробив, було взірцем досконалості . Це був чудовий гол. Це було дуже важливо, тому що він закрив гру і дав нам можливість трохи охолонути.

Про те, чи став сюрпризом візит Гвардіоли...

Сюрприз... я не знаю... Я робив так багато разів у минулому, але, очевидно, зараз це неспроста, тому що зараз більше час підписань, ніж спостереження за грою. Може, він нічого не побачив. Сподіваюся, що сек'юріті було до нього цілком лояльним і Пеп мав можливість підписувати автографи! Гра 31 грудня і все, що я можу сказати сьогодні - це те, що ми її ще не виграли. Але, можливо, я міг би сказати кілька речей, які можуть нам зашкодити, тому я краще закрию рота!

Про важливість вкладу Лаллана...

Він дуже важливий, але якщо би тільки єдиний Адам добре тримав м'яч, то у нас були б великі проблеми. Я не побачив сьогодні жодного гравця, який не виконував би свою роботу. Це було не просто. Ми могли б зіграти краще, особливо в останні 15 хвилин – 4-1, ми бігали з м'ячем, як і раніше в азарті, хоча можливо і не варто вже було так старатися. Але такий наш характер, тому я не переживаю з цього приводу. У першому таймі, ми могли б грати уважніше і раціональніше, не створювати собі проблем, але вплив Адама дуже важливий. Поодинці, зробити це було б для нього важко.

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 118 | Додав: GLover | Рейтинг: 5.0/2