ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   21.06.2017 Середа 15:14

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Передматчева прес-конференція Клоппа | Ліверпуль мінімально обіграв Уотфорд | Незрозумілий і всеосяжний песимізм... | "Ліверпуль" - 1:2 - "Крістал Пелас"

"Халл Сіті" - "Ліверпуль" 2:0

"Червоні" зазнали четвертої поразки в Прем'єр-лізі, пропустивши по голу в кожному таймі від Альфреда Н'Діайє і Умара Ньяссе.

Після цього, Клопп був відвертий у своїй оцінці гри, висловивши розчарування, зокрема першим таймом матчу, і визнав необхідність вдосконалення.

Ось стенограма післяматчевій прес-конференції тренера...

Про його реакцію на виступ "Ліверпуля" і поразку...

Я дав чотири або п'ять ТВ-інтерв'ю, три або чотири інтерв'ю на радіо, та, як правило, через півгодини починаєш відчувати себе краще, тому що немає часу, щоб подумати про багато речей відразу ж після гри, а вже доводиться відповідати на питання. На цей раз, якось не відчуваєш себе краще. Оцінка? Ми подарували супернику легкий гол і ми не грали у першому таймі так, як ми повинні були грати, особливо якщо подивитися другий тайм. Якби ми грали з самого початку ось так - з напрямком, швидкістю, бажанням, то думаю, що проблем би не виникало. Ми віддали перший тайм, і з точки зору результату віддали і другий. З-за першого тайму, ми поставили себе під тиск у другому. У нас були шанси, так, але хороший воротар повинен бути господарем у штрафному і особливо у воротарському майданчику - рятувати, захищати руками, ногами, блокувати... Ми допустили легку контратаку і отримали гол у свої ворота 2-0.

Ми повинні прийняти всю критику. Ще тиждень тому на прес-конференції, я говорив про очікування в "Ліверпулі" і сказав: "гаразд, давайте позитивно дивитися на ситуацію, ми як і раніше четверті в Лізі і всяке інше... "– але після такої гри, як сьогодні, навряд чи я можу говорити щось на зразок цього. Ми очікуємо від нас самих, і ми повинні показати більше, ніж ми зробили сьогодні. Це моя відповідальність, це я повинен зробити так, щоб гравці показували більше, ніж ми показали сьогодні. Деякі речі просто не піддаються поясненню, ви могли бачити – відсутність ритму у декількох гравців і все таке. В перерві, як правило, можна щось поміняти, так що друга половина виглядала набагато більш осмисленою, але грати в футбол під тиском складно, а ми вже створили для себе тиск. У футболі ніхто не забороняє захищатися кількістю - а це безліч ніг у штрафному майданчику і це складно. Але "Халл" не тільки захищався – вони грали у футбол, рухалися, тому відкривали простір для атак, коли ми отримували м'яч. У нас було кілька моментів, але не було правильного настрою, особливо в першому таймі. Це важко прийняти.

Про вплив командної форми на результативність у цьому сезоні...

Це не найбільша моя проблема. Я хочу грати набагато краще разом зі своєю командою. Мова не про те, де ви хочете бути, ви повинні показати, чого ви повинні досягти в сезоні. Ми показали свої амбіції кілька разів, але очевидно, що вже давно ми втратили стабільність. Це перше, що ми повинні змінити. Ми повинні показати набагато більше стабільності, ніж зараз. Ліга Чемпіонів - це важлива, дуже дуже важлива мета. Всі команди прагнуть до цього. Претендувати на Лігу Чемпіонів в Англії дуже важко, тому що існує багато проблем – але після сьогоднішнього виступу, пора припинити просто говорити про це. Ми повинні показати зараз, сьогодні, що ми дійсно готові піти на все. Я можу сказати це, але це мало що змінить – ми повинні показати це разом. Я повинен ще раз подивитися гру, мені це потрібно, щоб краще зрозуміти – що там сталося. Обидва голи дійсно виглядають, як подарунки супернику - як ми намалювали кутовий [перший гол] а потім, звичайно, контр-атака, яка призвела до другого голу, на це було не дуже приємно дивитися. Є багато речей, які ми повинні негайно змінити.

Про те, чи не є старання і самовіддача гравців "Ліверпуля" на сьогодні головною проблемою...

Я не знаю, я так не думаю... Всі футбольні матчі - це суміш впевненості, настрою, готовності, пристрасті, багато чого. Я повинен ще раз подивитися гру, я повинен побачити, щоб зрозуміти, в чому причина, особливо в першому таймі. Я знову думаю, що це не перший раз в цьому сезоні, коли ми ставимо себе під тиск, а потім доводиться рятуватися у другому таймі. Ми спробували змінити гру, ми атакували, і ми могли забити, але навіть якщо б ми виграли сьогодні 2-1, я все одно був би злий через першу половину, 100 відсотків. Я сказав вам кілька разів, я дійсно зацікавлений в роботі. Так, я також зацікавлений в результатах, але я дуже зацікавлений в результативності, тому що наша гра повинна бути побудована на результативності. На цьому тижні у нас був дуже гарний виступ [проти "Челсі"], але, очевидно, ця гра не стала для нас орієнтиром, це очевидно. Тому ми будемо, і готові приймати всю критику звідусіль. Ми повинні негайно змінити ситуацію.

Про серію результатів команди проти колег з топ-шістки, та їх відмінності від результатів матчів з іншими командами...

Я можу мати власну думку з боку, навіть враховуючи те, що я не сторонній, але я не хочу давати відповідь зараз. Я не думаю. що у "Ліверпуля" проблема зі ставленням до команд, які знаходяться нижче у таблиці. Якщо з боку це дійсно виглядає так, я так розумію, що у вас є інформація, статистика ігор проти цих команд і статистика проти інших команд. Але я ж знаю своїх хлопців, і я їх бачу кожен день, і насправді я не помічаю нічого з того, про що ви ведете мову. Ось чому я кажу: ми повинні показати відповідь на полі. У грі, більшість проблем ми самі себе як правило і створюємо. Таким чином, наші помилки, мої помилки, ще чиїсь помилки – вони не повинні ставати правилом. Через кілька днів у нас буде ще одна можливість, і ми повинні будемо показати, що готові боротися, тому що це буде "Тоттенхем", який є топ-командою в Лізі. Мені здається, що це буде хороша можливість реабілітуватися і знайти правильний шлях до завершення сезону.

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 131 | Додав: GLover | Рейтинг: 5.0/1