28 29 30 31
 Статистика
Головна » 2017 » Серпень » 16 » 09:53
"ХОФФЕНХАЙМ" - 1:2 - "ЛІВЕРПУЛЬ"

"Червоні" здобули мінімальну перемогу в першому матчі кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги Чемпіонів в Німеччині у вівторок, за що в чималому величезне спасибі Сімону Міньоле за взятий пенальті, і Тренту Александр-Арнольду за приголомшливий штрафний удар з 30-ярдів.

Після всіх цих подій "Ліверпуль" пішов на перерву, ведучи в рахунку 1-0, а гол у свої ворота Хаварда Нордтвейта, що відбувся завдяки пострілу Джеймса Мілнера - подвоїв їх перевагу за 16 хвилин до фінального свистка.

Марк Ут сквитал один м'яч на останніх хвилинах зустрічі, але "Червоні" мають перевагу, напередодні повторного матчу в наступну середу на "Енфілді".

Ось стенограма післяматчевої прес-конференції Клоппа на "Рейн-Неккар-Арені"...

Про результат і виступ "Ліверпуля"...

Я думаю, що дуже радує той факт, що дві з половиною години тому, якби хто-небудь сказав мені, що ми сьогодні виграємо, я би був задоволений будь-яким результатом, навіть 8-7. Так що я задоволений результатом, так, я не в захваті від голу, який нам забили.Я думаю, що вони заслужили гол своїм старанням протягом 90 хвилин, але мені здалося, що ми зіграли в обороні дуже добре, тому що насправді таким був наш план - дозволити їм грати в таких зонах, які для нас не небезпечні, не цікаві. У них є певний стиль гри, який дуже красивий і дуже небезпечний для захисників, так що я думаю, що ми зіграли добре і доставили їм багато проблем такою грою.

Так, у них були свої моменти, особливо після діагональних передач, коли вони трохи змінили свій стиль гри і тому що ми грали трохи ризиковано на обох атакуючих флангах, не раз залишаючи Трента і Альберто на самоті, а супернику даючи шанси використовувати кроси.

Я бачив пенальті, я думаю, що це був офсайд – невеликий, але досить очевидний. Сімон, разом з Джоном Ахтербергом, проробили дуже хорошу роботу. Це був вирішальний момент, ну... звичайно, не самий вирішальний момент, але це дало нам поштовх і трохи вдарило морально по супернику.Ми забили два голи і могли забити більше, дуже хороші стандарти були в нашому виконанні, хороші удари головою, при яких нам просто не пощастило, особливо на 47-й хвилині, коли Деян бив головою, і Джоел відмінно вдарив, він зіграв добре, але я б забив в тому моменті! Все добре, поки що. Це тільки половина шляху, не більше, але й не менше.

Про впевненість Олександр-Арнольда, який взявся виконати штрафний...

Я повинен сказати, що для 18-річного хлопця, який настільки впевнений в собі, що береться бити штрафний у такому матчі - це похвально. Досить цікаво... і для мене було більш цікаво, ніж боязко за нього. Це був дуже інтенсивний матч для нього, йому ще є чому вчитися, але він дійсно чудовий гравець і я більше хотів би бачити результат 2-1, ніж 1-0.

Про те, чому саме Трент взявся за цей штрафний удар...

Це було насправді, тому що саме я сказав йому, що він повинен зробити це. Я не хочу брати на себе зайві заслуги, тому що він може виконувати штрафні краще, ніж я коли-небудь міг це робити.

Я спостерігав, багато ігор u23, і коли він брав участь, він бив штрафні та подібні голи забивав! Можливо, на цей раз, суперник виставив занадто маленьку стінку, але він вміє такі речі і регулярно змагається після тренувань з Беном Вудберном. Обидва гарні і обидва вони удосконалюються в цьому. Це його заслуга, а може бути, в цій ситуації допомагає і те, коли менеджер каже: штрафний б'є Трент і ніхто інший.

У цій ситуації, Альберто теж був поруч, і він вміє пробити з лівої ноги, але пробив Трент, і зробив це здорово! Можливо, йому трохи пощастило - ви ж бачили, що стінка не стрибнула - але це був дуже хороший штрафний удар і дуже важливий для нас.

Другий гол теж був не такий вже й поганий, тут вже більш досвідчений Міллі постарався, він до речі справив великий вплив на гру. Він зіграв блискуче, і був дуже важливий для нас сьогодні. У Хендо була довга перерва з-за травми і дуже інтенсивна передсезонна підготовка, так що я був радий, що міг дати йому побільше відпочити і випустити Міллі, який дуже допоміг нам.

Переглядів: 141 | Додав: GLover | Рейтинг: 5.0/1