Клопп про перемогу над "Хаддерсфілдом", вихід Джорджа і поїздку в США - 21 Липня 2016 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   09.03.2017 Четвер 15:26

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Александр-Арнольд відчуває, що стає все впевненіше | Клопп відкрив переговори по Гетце | "Барселона" хоче Клоппа

Клопп про перемогу над "Хаддерсфілдом", вихід Джорджа і поїздку в США

Нуль пропущених голів, 10 забитих у міжсезоння - тренер задоволений?

Ця гра була особливою. У першому таймі ми повинні були забивати більше, другий гол був не зарахований з незрозумілої причини, а потім ми забили з пенальті і мали кілька моментів.

Ми чудово комбінували, так що грою я, в цілому, задоволений. Але я був не дуже задоволений першими 20 хвилинами, з-за низького рівня концентрації, який ми показали. Це не погано, звичайно ні...: при рахунку 1-0 проти команди чемпіоншіпа, це зовсім не погано. Але якщо ми віримо у свій досвід, це було не найкраще рішення. Другий тайм був трохи жвавішим, і ми побували під тиском. Після травми Лукаса, довелося перебудувати гру, і Шамал вийшов, як нападник - він зіграв чудово - і ми забили другий гол. Все було в порядку, але захищалися ми трохи глибше, на це довелося піти, і це було дуже важко для гравців.

Чия це була ідея випустити Шамала?

Я вже збирався грати вдесятьох, але помічники з лавки сказали мені: "Навіщо, адже у нас же є ще Шамал!"

Альберто повинен був дати йому пробити пенальті, чи не так?

Хоча це і не мало вирішального значення, для нас ці ігри досить серйозні, тому ми не хотіли перетворювати все в жарт! Це цікаво для трибун, але ні в одній грі у світі ми не повинні приймати смішні рішення. Якщо це 4-0, 5-0, то можна було подумати про це, але навіть в такому випадку, це виглядало б, як відсутність поваги до опонента.

Чи зміниться стратегія тренувань в Америці порівняно з домашніми матчами? Ці, здається, розглядалися, як розминка, а ось в США нас чекають суперники серйозніші?

Ні, це був хороший шанс для нас, об'єднати наші дві групи разом. Деякі футболісти тренувалися протягом трьох тижнів, чотирьох тижнів, п'яти тижнів, одного тижня - все ж важко було зблизити наші рівні готовності. В нашому першому товариському матчі у США, я думаю, у нас буде 15 або 16 гравців, які зможуть грати 90 хвилин, а потім ми подивимося на англійських хлопців, уельських хлопців, бельгійців і так далі і приймемо рішення.

У тренерів буде багато роботи з різними групами і по грі і по тренуваннях, але це не проблема. Це добре, що всі будуть в тренувальному таборі, і будуть працювати разом. Ми все організували, тому можемо бути повністю зосереджені на роботі, яку потрібно виконати.

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 244 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0