"Легенди "Ліверпуля" - "Легенди "Реала" 4:3 - 26 Березня 2017 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   06.04.2017 Четвер 04:43

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: "Ліверпуль" буде вимагати 30 млн фунтів стерлінгів за Мамаду Сако цього літа | Надії на підписання Брандта залишаються | Куман: Вони всі там якісь божевільні

"Легенди "Ліверпуля" - "Легенди "Реала" 4:3

Колишній капітан "Червоних згадав минулі роки, забезпечивши точним ударом Майкла Оуена, створив гол для Джона Олдріджа, виграв пенальті, реалізований Роббі Фаулером, а потім забив і сам четвертий гол.

Це був спектакль при переповнених трибунах "Енфілда", де не раз прозвучала знаменита серенада в честь улюбленця під № 8.

До початку матчу, вболівальники і легенди вшанували пам'ять Ронні Морана, який помер минулого тижня у віці 83 років.

Хвилина оплесків прозвучала в пам'ять колишнього футболіста, капітана і тренера, фізіотерапевта, тренера резервної команди, який присвятив 49 років свого життя клубу і був відомий просто як "містер Ліверпуль'.

Як тільки почалася гра, стало ясно, що Джеррард в настрої, щоб показати свій клас. Його підбадьорювали з трибун і звук заревів до максимуму, коли Оуен відкрив рахунок у матчі на 24 хвилині.

Підібравши м'яч у центрі поля, Джеррард доніс м'яч вглиб захисту мадридців і прострілив на Оуена повз Педро Контрераса. Скільки разів ми бачили, як подібна комбінація завершувалися взяттям воріт!

Оуен кілька разів повертав борг, але удар Джеррарда був відбитий Контрерасом.

Вплив Джеррарда був настільки великий, що Хосе Еміліо Амавіска вже став ловити його регбійными прийомами. Джеррард тільки посміявся і обійняв суперника.

Тим не менш, були моменти і біля наших воріт, але блискучу майстерність демонстрував Єжи Дудек в перші 45 хвилин. Поляк зробив серію крутих сейвів, відбивши удари Луїша Фігу, Кларенса Зеєдорфа, Мічеля Сальгадо і Амавіска.

Обидві сторони зробили заміни в перерві, на поле вийшли Олдрідж, Джейсон Макатір, Філ Бабб і Сандер Вестервельд за Ліверпуль, а Дудек і Стів Макманаман переключилися на бік "Реала".

Незважаючи на зміни, Джеррард залишався все тим же. Всього через чотири хвилини після відновлення гри, його низьким пасом вздовж воріт, скористався Олдрідж у своєму типовому стилі.

Потім Фаулер пробив у поперечину, але через деякий час реалізував пенальті, зароблений Джеррардом, що ввірвався в штрафну після його ж передачі, і збитим Єжи Дудек. Рахунок став 3-0.

Потім, на тлі незмовкаючих криків з трибун "стріляй!!!" , Джеррард змусив задзвеніти поперечину після удару з 25-ти метрів. Не вистачало лише забитого голу, і він прийшов на 78-й хвилині, коли Джеррард, отримавши пас від Джейсона Макатіра, переправив м'яч повз Карлоса Санчеса.

При підготовці до матчу, граючий тренер "Ліверпуля" Іан Раш наполягав на тому, що його команда хоче помститися за поразку 4-2 на "Сантьяго Бернабеу" влітку 2015 року і переконлива перемога була забезпечена.

В останні 10 хвилин, "Червоні" заспокоїлися, а от "Реал" згуртувався.

Едвін Конго сквитал один м'яч з близької відстані на 80-й хвилині, а Фернандо Морієнтес забив ще раз хвилиною пізніше.

Потім Рубен де ла Ред зробив рахунок 4-3 на 90-й хвилині, але "Червоні" втримали заслужену перемогу, яку команда присвятила пам'яті Морана.

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 55 | Додав: GLover | Рейтинг: 5.0/2