3031
 Статистика
Головна » 2017 » Січень » 22 » 08:41
"Ліверпуль" - 2:3 - "Суонсі Сіті"

Блискавичний дубль Фернандо Льоренте на перших хвилинах другого тайму приголомшив "Червоних" після того, як у першому таймі події пройшли згідно з мирним сценарієм.

Команда Клоппа різко відреагувала на подвійний удар, і з допомогою дубля Роберто Фірміно зрівняла рахунок, показавши в перспективі можливість забезпечення вольової перемоги.

Але чергова контратака "Суонсі" завершилася точним ударом Гільфі Сігурдссона, який забезпечив три очки для гостей.

Ось стенограма післяматчевої прес-конференції Клоппа...

Про свою оцінку гри...

Перед грою, явно можна було почути на стадіоні, що гра буде не найцікавішою. Це була робота, а не гра. Якщо ви хочете мати справжній спектакль на полі, необхідно дві відповідні команди. У першій половині, тільки ми грали, а вони захищалися. Це не означає, що ви можете кожну секунду створювати шанс, але у нас було чотири або п'ять дуже хороших моментів, коли ми реально діяли добре. Що ви повинні зробити в такій грі, щоб змінити ситуацію в позитивну сторону? Зачепитися за рахунок 1-0, 2-0, Це змінює гру, звичайно.

В даному випадку, ми не забили і вийшли після перерви, не встигнувши зібратися - і в перші ж хвилини один з вирішальних моментів, вони отримують кутовий. Це був простий закид, але ми явно не встигли, не зконцентрувалися в ситуації. Ми програли першу боротьбу після кутового і, до сих пір не розумію, як Льоренте можна було залишати зовсім одного у воротарському. Очевидно, це вплинуло на нас і на них.

Потім у них з'явився другий шанс у грі, ми не змогли уникнути навісу, м'яч в повітрі блискучий хрест, блискучий удар головою. Це ще можна прийняти. Якщо трапляється щось подібне, я не кажу про помилки. Але ми повинні уникати передач і потім навісів. Це ж не так вже складно.

Потім реакція була дуже хорошою; 2-1, красивий гол, 2-2, прекрасний гол, великі шанси, шанс за шансом. Але пропускаємо у власні ворота щось типу того, як пропустили в першому таймі - і знову ми створюємо моменти, а нам забивають.

Найприкришій момент, третій гол - майже все неправильно.... Я думаю, все знову почалося з довгої передачі – це не було сюрпризом, вони часто користувалися цим. Реакція на м'яч була неправильною. Ми були попереду, ми забивали, але ми, очевидно, не зміг переключитися на оборонні настрої. Це була найбільша помилка в цій ситуації. Ми були пасивними. Ми виграли м'яч, і ми могли б знову створити такий шанс, але вони скористалися можливістю і зрештою гравці "Суонсі" опинилися в нашому штрафному майданчику. Всі зусилля - нанівець...

Я не шукаю, де нам пощастило і не пощастило; було очевидно, що нам зовсім не щастило, супернику може бути, пощастило трохи більше, особливо в захисті. Були дві або три ситуації, коли справа була вже майже зробленою, але ми не забивали. Ми знову показали, що, коли  у нас йде гра, то ми-сильна команда і може створювати моменти і забивати голи. Це природно, якщо ви дуже захочете, то так і станеться. Але щодо захисту - пропускати три голи, це зовсім недобре, 100 відсотків. Захист - це дуже важлива частина гри. Сьогодні дуже прикро.

Про першу домашню поразку в Лізі "Ліверпуля" в цьому році...

Мене це не хвилює, для мене немає ніякої різниці. Це не означає, що я можу сказати: "ОК, ми не програвали протягом тривалого часу – можливо, сьогодні ми заслуговували того, щоб програти більше, ніж коли-небудь...", але сьогодні була велика можливість для нас отримати ці три очки. Ось що найбільше засмучує. Це не важливо, як часто ви програєте, тільки ця гра – ми зосереджені лише на наступній грі, а потім наступній грі. Сьогодні були "Суонсі", і ми дали їм можливість виграти і тому вони заслужили перемогу.

Про те, як шкідлива поразка для "Червоних"...

Я не знаю, наскільки точно. У Німеччині, це досить грубе слово. Якщо воно буде мати вплив, то напевно так воно і є. Кілька тижнів тому ми в останній раз програли в Прем'єр-лізі, і відчували себе дуже погано – і в цьому нічого дивного. Мені не потрібні ці емоції, але зараз ми повинні здригнутися, як завжди, ми повинні використовувати цю ситуацію – ми повинні показати реакцію. Програвати 2-0 не приємно, але ми забили два м'ячі, так що було ясно, за ким ініціатива, але було дуже важко пропустити третій. Це наша помилка – ні чия більше, тільки наша. Тепер ми повинні показати реакцію.

Третій гол - просто наслідок втрати концентрації?...

Ми не вийшли сідати в оборону, у нас була атака за атакою, одна за одною. Всі гравці думали про те, як забити переможний м'яч, атмосфера була налаштована на перемогу "Ліверпуля". У цей момент, у нас було достатньо гравців, готових боротися, але майже ніхто не боровся. Так не можна. Я не бачив ніякої особливої проблеми, насправді. Але ми два або три рази діяли занадто пасивно і, зрештою, залишили вільного гравця в своїй штрафній, це велика помилка. Звичайно ж, не одного гравця, там було багато гравців, що брали участь у цій ситуації - але як ми могли допустити таке?.

Про відсутність у "Ліверпуля" ударів у першому таймі...

Це не велика проблема, тому що рахунок був 0-0 і ви могли бачити, що гра проходила складно. На жаль, було дуже, дуже тихо на стадіоні, але ви повинні грати так, як грали - то є терпляче. Ви не можете йти головою на стіну. Вам потрібно грати, озираючись навколо, створювати і шукати, де краще пройти. У нас були такі ситуації, ми били, завершували атаки, ми робили все, ми били головою – може бути, це був невеликий офсайд, але Емре бив головою блискуче. Більшого не вийшло. Це не проблема, що у нас не було ударів. Звичайно, я міг попросити частіше бити по воротах, але дуже ймовірно, що ми могли створити хоча б один по-справжньому гольовий момент і забити. Тепер, після гри, після п'яти голів у другому таймі, зрозуміло що гол у першій половині змінив би гру, але всі рішення були прийняті сьогодні у другому таймі. І ми програли.

Про те, чи не було рішення ФІФА, щодо Жоеля Матіпа занадто пізно, щоб випускати його зі старту...

Так, звичайно. Ми не могли розраховувати на нього. Ми про все дізналися лише вчора в 8 годин вечора, і не було жодних шансів. У нас було три тренування після останньої гри і ми повинні були зосередитися на обраній команді. Не було ніякої можливості для нього, щоб вийти зі стартовим свистком.

Тепер ми повинні показати реакцію.
     Шановний пане Клопп! Найкращою твоєю реакцією на вчорашню гру міг би стати дзвінок господарям клубу і слова: "Дайте мені 40 млн. фунтів на Вірджіла ван Дейка"! ТЕМА ЗАКРИТА!!!
    Цитата
    Мене це не хвилює, для мене немає ніякої різниці.

Ну... Якщо тренера поразка на "Енфілді" "не хвилює" і йому немає "ніякої різниці", то яке він має моральне право щось вимагати від трибун???