26 27 28
 Статистика
Головна » 2018 » Лютий » 5 » 11:41
Післяматчева прес-конференція Клоппа

В неділю ввечері Ліверпуль розійшовся миром з Тоттенхемом 2:2. Незважаючи на те, що матч завершився бойовою нічиєю, "Червоні" мали всі шанси перемогти, проте суттєвий вплив на гру мали рішення головного рефері Джонатана Мосса та лайнсмена, які призначили два сумнівні пенальті в кінці матчу, один з яких і встановив остаточний рахунок.

Менеджер Ліверпуля залишився незадоволеним діями рефері, про це він і розповів журналістам на післяматчевій прес-конференції.

Про гру і спірні рішення арбітра...

Гра була дуже інтенсивною. Грали дві дійсно хороші команди які ставили перед собою одну мету. В першому таймі було декілька моментів коли рефері міг призначати штрафні удари, але в цих випадках він дозволяв грати. А легенький дотик в кінці матчу вирішив всю гру. Це не пенальті, звичайна ігрова ситуація. Я чув, що Ламела перебував в офсайді однією ногою. Він просто підбіг до Ван Дейка і коли Вірджіл його побачив в останню мить зупинився і легко доторкнувся до Ламели, в той час він вже падав. Рефері продовжив гру, але лайнсмер прийняв рішення - так це було і це всі бачили.

Перше пенальті - один з найчіткіших офсайдів які я коли небудь бачив. В момент передачі Гаррі Кейн перебував в офсайді. Моя оборона зіграла чудово, організувала чистий офсайд. Я не знаю що обговорювали судді, але це немає значення.

Впродовж 90 хвилин у Тоттенхема було більше володіння, але це все було далеко від наших воріт. Ми частіше володіли м'ячем на чужій половині поля. Вони намагалися грати у свій футбол, грали різноманітно. Ми намагалися пресингувати, особливо успішно це вдавалося в першому таймі. Ми доставили їм чимало проблем, забили швидкий гол і могли забити ще, особливо після кросів у штрафний майданчик. Але Тоттенхем хороша команда, дійсно хороша команда, вони мали свої моменти в першому таймі, а особливо в другому.

Ми могли зіграти впевненіше в другій половині, але матч був дуже інтенсивним. Суперник часто міняв свої схеми. Спочатку на місце "десятки" поставили Аллі замість Еріксена, потім там грав ще й Ламелла, ми старалися реагувати на ці зміни і не дозволили створити багато небезпечних моментів. Декілька шансів вони все таки створили, це так, Тоттенхем грав добре, але варто віддати належне і моїй команді. Ну що ж, маємо нічию, і повинні прийняти цей результат.

При виступ Салаха і його другий гол...

Це був фантастичний гол, шикарний гол. Чудовий матч, він загрожував супернику протягом 90 хвилин. Я побачив статистику коли проходив повз телевізійний монітор. Тоттенхем більше володів м'ячем, але ми дозволяли робити це на їхній половині поля. В першому таймі ми грали дуже високо. Ми високо починали пресингувати, це було добре, ми створювали моменти. Був крос від Трента, коли Фірміно пробивав головою, це не був удар в площину воріт, але це був небезпечний момент і таких ситуацій було декілька.

Ми мали шанс в останній атаці першого тайму, коли Салах, на жаль, занадто сильно віддав передачу на Мане. Садіо перебував у відмінній позиції. Отже, Мо, повертаючись до питання, він забив двічі, перший гол також був чудовим. А другий фантастичним, дуже важко захищатися проти нього, кожен вболівальник і партнери по команді думали, що Салах зробить передачу, але він завершив цей момент самостійно. І це як виявилось було найкращим рішенням.

Виникає відчуття несправедливості, коли ти отримуєш пенальті і всі впевнені, що це неправильне рішення, ти думаєш "що тут відбувається?". Ти стараєшся з усіх сил, а вони призначають сумнівне пенальті? Тоді ти забиваєш розкішний гол, і все здається непогано, але не довго.

Про те на якому шляху в своєму розвитку перебувають Ліверпуль і Тоттенхем...

Очевидно, на хорошому шляху. Але в кінці кінців це нікому не цікаво. Ми повинні підтверджувати це, повинні демонструвати результат. Це був доманшій матч, перший поєдинок ми програли і зараз Тоттенхем має 4 очки з нами, це не добре. В першому матчі вони заслужили перемогу, сьогодні я думаю перемогти повинні були ми. Деколи в житті потрібно трохи допомоги, якщи ви її не отримуєте, це дійсно важко.

Як я вже говорив вони грали добре, але ми також грали добре. Через те як розвивалася гра і через інші обставини вони домінували в другому таймі. Вони використовували вільні ділянки поля, нам доводилося реагувати на це. Так ми могли б зіграти краще, але в першому таймі я вважаю їм дійсно пощастило, що ми не забили більше. В другій половині вони контролювали м'яч, а ми добре захищалися, особливо в останній лінії оборони. Але завжди знайдуться ті хто скаже, що Деян помилився, адже торкнувся м'яча в ситуації з першим пенальті, тому офсайду не було. Таким є наш світ, і ми не можемо цього змінити.

Переглядів: 3310 | Додав: DOCTOR | Рейтинг: 0.0/0 | Tweet