Календар
 Статистика
Головна » 2017 » Червень » 11 » 18:07
Порадіймо за молодих "Червоних"

Шейі Оджо взяв участь в переможному матчі, де молодіжна збірна Англії виявила досить героїзму, щоб виграти Чемпіонат Світу U20 після перемоги 1-0 над Венесуелою в неділю.

Ліверпульський форвард з'явився на 61-й хвилині, вийшовши на заміну на "Suwon World Cup Stadium"  в Південній Кореї і був помітною фігурою на фланзі.

Нападаючий Домінік Соланке, який вже погодив умови вступу до "Червоних" 1 липня, зіграв весь матч, в той час як Oві Еджаріа залишився на лавці запасних.

Нападник "Евертона" Домінік Калверт-Левін забив єдиний гол у грі на 35-й хвилині, коли з другої спроби зміг добити м'яч в ворота Венесуели. До кінця зустрічі "молоді Леви" зуміли зберегти перевагу.

Крім цього, команда Пола Сімпсона повинна дякувати воротаревы Фредді Вудману, за те, що він героїчно відбив на 74-й хвилина пенальті, пробитий Пеньяранда Адальберто.

Відмітимо, що Домініка Соланке було визнано кращим гравцем турніра.

Переглядів: 90 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0