3031
 Статистика
Головна » 2017 » Січень » 12 » 12:49
Рейтинги гравців "Ліверпуля"

"Ліверпуль" показав свою найгіршу гру в сезоні і повинен радіти поразці з мінімальним рахунком 1-0 проти енергійної, добре організованої команди "Саутгемптона" в середу.

Гол Натана Редмонда подарував "святим" перевагу, напередодні матчу на "Енфілді", і якщо "Ліверпуль" не перегляне свій підхід до гри, вони можуть забути про можливу зустріч на "Уемблі" з "Манчестер Юнайтед".

Плюси

Повернення Філіппе Коутіньйо стало найбільшим позитивом, але ще один величезний позитивний знак для "Ліверпуля". що вдалося утримати мінімальний рахунок і наступна гра відбудеться на "Енфілді".

Мінуси

Футболісти "Ліверпуля" програвали свої єдиноборства, вони втратили колективну гру. Відсутність темпу, дуже швидка втрата м'яча, програш повітряної боротьби - все це виглядало так, ніби команда грала на нічию. "Саутгемптон", здавалося б мав на полі на три або чотири гравця більше, ніж "Ліверпуль".

Рейтинг тренера:

5 . Вибір Лукаса і Емре Джана в парі, призвів до громіздкої і немобільної роботи півзахисту, і це знизило ефективність роботи Адама Лаллана, якому довелося шукати взаєморозуміння з Лукасом. Коутіньо був введений в гру у потрібний час, але Юрген Клопп, можливо, повинен був дати Дівоку Орігі більше 10 хвилин.

Рейтинги гравців (гравці, які провели на полі менше 20 хвилин, не оцінювалися)

Лоріс Каріус, 7 -- Вселяє оптимізм виступ від молодого німця, якого можна назвати найкращим гравцем команди у настільки посередній грі. Кілька разів рятував, але не зміг зупинити Редмонда, який відкрив рахунок. Допоміг уникнути поразки і виглядав досить впевнено.

Натаніель Клайн, 5 -- незвично кострубата гра від правого захисника, який часто втрачав м'яч і не подав практично жодного нормального кросу. Не зміг зупинити Редмонда, в результаті чого і був забитий єдиний м'яч.

Деян Ловрен, 6 -- єдиний польовий гравець, який виступив майже на своєму звичному рівні. "Ліверпуль" виглядав слабо в обороні весь вечір, але не Ловрен був у цьому причиною. Зробив вдалий винос, хоча і трохи випадково, після атаки Редмонда у другому таймі.

Рагнар Клаван, 5 -- Провалювався в першій половині і зробив помилку, яка призвела до єдиного голу в грі, коли не зміг зробити найпростіший винос, що дозволило Джею Родрігесу дотягнутися до м'яча і вивести вперед Редмонда. Покращив гру після перерви, але не повинен бути задоволений своїм виступом.

Джеймс Мілнер, 5 -- Боровся до кінця, намагався контролювати м'яч навіть лежачи на землі. Заслужив похвали за свої старання, але фактично був одним з тих, хто був далекий від своєї кращої форми на обох кінцях поля.

Лукас Лейва, 5 -- Поява на полі здивувала. Бразилець був далеко не найгіршим гравцем "Ліверпуля" на полі, але як завжди не обійшовся без свого звичного епічного ляпу в кінці гри, коли впав на рівному місці, дозволивши Шейну Лонгу вийти до воріт і ледь не створити другий гол.

Емре Джан, 3 -- Автор пасу, який привів до єдиного шансу для Роберто Фірміно, але після цього, його ККД на полі був нульовим. Логічним підсумком стала спершу дурна втрата м'яча, а потім симуляція травми. Фокус не пройшов.

Джорджиньо Вейналдум, 4 -- Багато бігав, мало володів м'ячем, не зробив нічого корисного і, здавалося, був не знайшов собі місця на полі, перш ніж був замінений на Коутіньйо після 65 хвилин.

Адам Лаллана, 4 -- Його трансформація від провального підписання до ключового гравця сталася завдяки позиційним змінам, в результаті чого гравець опинився в більш глибокої ролі. Він повернувся на фланг і знову виглядав як гравець, який нічим не виділявся протягом перших декількох сезонів.

Деніел Старрідж, 3 -- Не отримував абсолютно ніякої допомоги взагалі, але навіть при цьому, міг би зіграти набагато краще. Вірджіл Ван Дейк просто з'їв його з потрухами, чи то в повітрі або на землі, голландський захисник виграв всі єдиноборства, і Старрідж зрештою, зажуривсь і став падати, сподіваючись на симпатію судді. Виділився одним-єдиним ударом з 25 ярдів "по горобцях".

Роберто Фірміно, 5 -- Його форма в останні місяці повинна стати приводом для роздумів для Клоппа, так як бразилець є ключовим гравцем у "Ліверпулі" і команда потребує хорошої гри. До його старання претензій немає, і він пробував щось зробити в цій грі, але крім один пристойного удару, який відбив Фрейзер Форстер, загроз від нього не виходило.

Заміни

Ф. Коутіньйо, 6 -- "Ліверпуль" буде радий його поверненню. Він виглядав досить гострим на м'ячі, але його удари були вкрай невдалими.

Дівок Орігі, Н/А -- Отримав 10 хвилин в кінці матчу, але справив мало враження і загравався, коли отримував м'яч.

Джерело: espnfc.co.uk

Переглядів: 269 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 7
  • RedFly
    RedFly (12.01.2017 14:06)
    Джан і Вейналдум настільки були ніякі, що навіть Лукас на їх фоні виділявся. Відзначу лише сейви Каріуса і зупинку м"яча лобом Мілнера.