Садіо Мане змушений був втекти з поля - 28 Березня 2017 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   08.04.2017 Субота 14:38

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: "Ліверпуль" ще не перемагав без Садіо Мане | "Ліверпуль" - "Борнмут" 2-2 | Куман: Вони всі там якісь божевільні

Садіо Мане змушений був втекти з поля

Півзахисник "Ліверпуля" Садіо Мане був змушений тікати за межі поля, в цілях безпеки, в той час як півзахисник "Евертона" Ідрісса Гуйє в жахом спостерігав за тим, що відбувалося, після того, як товариський матч між Сенегалом і Кот-д'івуаром в Парижі був перерваний через вторгнення вболівальників на поле.

Садіо Мане забив з пенальті у другому таймі, але Киріак Гохі Бі відігрався через дві хвилини.

В той час. обидві команди до 88-ї хвилини намагалися забити переможний м'яч, кілька вболівальників стали причиною неприємностей на трибунах, а потім перестрибнули рекламні щити і попрямували на поле.

Стюарди намагалися впоратися з інцидентом і один з сенегальських гравців – захисник "Аланьяспор" Ламін Гассама – регбійний прийомом пробував зупинити хулігана.

Гравці відразу ж побігли в тунель, залишивши суддю, француза Тоні Шапрона перед єдиним вибором - зупинити матч.

Півзахисник "Евертона" Ідрісса Гуайе був замінений в перерві, а футболіст "Ліверпуля" залишався на полі в момент вторгнення.

Джерело: liverpoolecho.co.uk

Переглядів: 49 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0