3031
 Статистика
Головна » 2017 » Січень » 20 » 10:15
Сенегал Садіо Мане - у чвертьфіналі

"Леви Теранга" повернулися на "Стад де Франсвіль" увечері в четвер, де зіграли проти Зімбабве і здобули другу перемогу в турнірі.

Перемігши Туніс 2-0 у неділю, Сенегал знаходився в сильній позиції, щоб пройти далі в турнірі, оскільки їх попередні опоненти перемогли Алжир раніше в той же день.

І Мане, який відкрив рахунок у першому матчі своєї команди в групі B, повторив свій успіх, поклавши початок перемозі.

Після того, як півзахисник "Евертона" Ідрісса Гуйє віддав м'яч Бальде Кейта на лівий фланг, Мане на дальній штанзі реалізував відмінний простріл низом, усього через дев'ять хвилин після стартового свистка.

Мане відмінно виглядав на протязі гри проти Зімбабве, але його ранній гол за красою перевершив дивовижний штрафний удар від форварда "Сент-Етьєна" Анрі Сівбі.

Домігшись шести очок в перших двох іграх, Сенегал вже кваліфікувався до чвертьфіналу, так що Мане залишається в Габоні, принаймні до 29 січня.

Це означає, що він точно пропустить майбутні протистояння "Ліверпуля" з "Суонсі Сіті" (21 січня), "Саутгемптоном" (25 січня), "Вовками" (28 січня), і по всій видимості, пропустить візит "Челсі" (31 січня) теж.

Мане разом з Ріядом Марезом і П'єром-Емеріком Обамеянгом є кращими бомбардирами турніру, але Алжир і Габон поки не кваліфікувалися у чвертьфінал.

Джерело: thisisanfield.com

Переглядів: 133 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0