Календар
 Статистика
Головна » 2017 » Березень » 29 » 09:39
У "Евертона" теж проблеми

Раміро Фунес Морі залишив поле на ношах в грі за збірну Аргентини у відбірковому матчі чемпіонату світу проти Болівії, а "Евертон" здобув ще одну проблему напередодні суботнього мерсисайдського дербі.

Центральний захисник отримав травму коліна і залишив поле на 37-й хвилині гри у Ла-Пас, коли його команда поступалася з рахунком 1-0, і він був замінений на Матіаса Каруццо з "Сан-Лоренцо".

Хоча 26-річному футболсту аж ніяк не гарантоване місце в стартовому складі Рональда Кумана, і він перебував на лаві запасних протягом останніх двох матчів, він все-таки виходив на заміну, щоб зіграти в цілому 81 хвилину в цих іграх.

Оборона "Евертона" вже ослаблена відходом правого захисника Шеймуса Коулмана з-за подвійного перелому ноги в матчі збірної, з-за чого, як очікується, він пропустить як мінімум півроку, у той час як його одноклубник Джеймс Маккарті був виведений зі стартового складу за кілька хвилин до стартового свистка, після того, як відчув біль під час розминки.

Тепер Фунеса Морі слід вважати основною проблемою перед поїздкою на "Енфілд". Нагадаємо, що в минулому сезоні він був вилучений з поля в матчі за грубу атаку Дівока Орігі, з-за чого гравець "Ліверпуля" був травмований.

Джерело: liverpoolecho.co.uk

Переглядів: 79 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0