30
 Статистика
Головна » 2018 » Квітень » 9 » 17:28
Вірджіл ван Дейк відповів на питання журналістів перед матчем проти Ман Сіті

Вірджіл ван Дейк має надію, що Ліверпуль розпочне матч-відповідь проти Ман Сіті не думаючи про попередній результат.

Ліверпуль здобув комфортну перемогу 3:0 в першому чвертьфінальному матчі. Незважаючи на це захисник Ліверпуля сподівається, що він і його партнери по команді повинні забути про результат того матчу.

Сьогодні, Вірджіл був на передматчевій прес-конференції. Ось його відповіді на питання журналістів.

Про те як Ліверпуль "підійде" до матчу-відповіді

Цілком очевидно, що захищати рахунок 3:0 доволі дивна ситуація. Але я думаю нам потрібно повернутись до думки, що все ще 0:0, ми хочемо перемогти і ми знаємо, що можемо забивати голи. Також ми знаємо, що можемо добре захищатися, дуже компактно. Ви могли це бачити в другому таймі попереднього матчу, де ми дуже добре грали. Але головне те, що ми обов'язково повинні думати про перемогу в цій грі, а не про те як захистити той результат.

Про те чи буде Ліверпуль використовувати таку ж тактику як в попередній грі на Енфілді

Вчора ми мали день відпочинку і реабілітації адже грали в суботу, сьогодні буде зустріч і розмова на якій ми будемо це обговорювати. Навіть завтра ми також будемо говорити про те як зіграти краще.

Про вразливі сторони Ман Сіті

Ми грали з ними на Енфілді, вони грають дуже добре, незабаром виграють лігу, що є цілком заслуженим. Але ми знаємо з ким маємо справу, знаємо їхні сильні і слабкі сторони. Щоб закінчити це протистояння ми повинні бути готовими на 100% і навіть більше.

Про реакцію Ліверпуля на потенційно швидкий гол Сіті

Нам потрібно зберігати спокій, це найголовніше. Але ми не хочемо думати, що пропустимо швидкий гол, тому що не збираємося пропускати. Ми знаємо, що нам потрібно бути готовими і ми збираємося зробити те саме що в першому таймі попереднього матчу проти них. Якщо нам це вдастся, то їм буде дуже складно.

Про те чи є ключовим клін-шит в першому матчі

Я думаю в будь-якому випадку ми сповнені рішучості. Особливо після рахунку 3:0, ми добре грали проти них в першій половині матчу, забили три прекрасні голи. Потім в другому таймі ми захищалися як одне ціле, це також було неперевершено. Тому ми впевнені в своїх силах. Але ми знаємо, що це буде зовсім інша гра, вони будуть готовими до всього. Ми хочемо добитися перемоги.

Чи можна погодитися з думкою Гвардіоли, що Ліверпуль найважча команда проти якої можна відігратися з рахунку 3:0

Завжди важко відігратися з рахунку 3:0. Думаю ми можемо зробити проблеми для будь-якої команди в світі. Але нам потрібно показати це, ми повинні бути готовими до хорошої гри. І ми будемо.

Про можливі проблеми через втому

Три матчі за шість днів це важко для будь-кого, але ми були готовими до Евертона. На жаль ми не виграли ту гру, але завтра ми хочемо знову перемогти, ми готові до цього.

Про велику кількість матчів

Я можу з цим впоратися, безумовно. Це важко, складно, але залишилося лише півтора місяці футболу до великої перерви. Як футболіст ти хочеш грати в кожному матчі, хочеш конкурувати, особливо в тій ситуації в якій ми перебуваємо зараз, на шляху до півфіналу Ліги Чемпіонів. День назад було Мерсисайдське дербі. Це просто чудово, прекрасний час для того щоб грати за Ліверпуль.

Про те чи був перехід в Ліверпуль кращим рішенням для нього

Я перебрався в Ліверпуля, щоб досягнути всього що тільки можна. Те, що це трапилося вже взимку - чудова новина для мене і моєї родини. Я просто насолоджуюсь кожним днем проведеним тут. Мене оточують фантастичні гравці, тренерський штаб, чудові вболівальники та неймовірний стадіон на якому я граю. Я просто щасливий, що є частиною цього.

Про результативність команди в тому числі в Лізі Чемпіонів

Я думаю все і так зрозуміло. Ми забиваємо багато голів, добиваємося хороших результатів. Це був хороший сезон, потрібно зробити наступний крок завтра ввечері.