"Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед" 1-1 - 15 Жовтня 2011 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   09.03.2017 Четвер 10:10

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Александр-Арнольд відчуває, що стає все впевненіше | Клопп відкрив переговори по Гетце | "Барселона" хоче Клоппа

"Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед" 1-1

Важкий і напружений матч завершився внічию.

На чудовий гол Джеррарда зі штрафного, "Юнайтед" вдалося заштовхати нам м'яч після кутового. Це зробив Чічаріто.

Першим здивуванням для усіх було те, як виглядав склад манкуніанців. Алекс Фергюсон залишив в запасі Ернандеса, Нані та Руні на гру, яку сам назвав "найбільшою в англійському футболі".

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, майже без небезпечних моментів. Лише під кінець тайму чудову можливість впустив Луїс Суарес, який розхитав Джоні Еванса, але пробив майже в Давіда де Хеа.

На 68-й хвилині Чарлі Адам опинився на землі під час сольного проходу, недалеко від штрафного майданчику. Суддя не відважився дати капітану "МЮ" другої жовтої картки. Але і сам штрафний став найбільшою карою для гостей. Стівен Джеррард невідпорно пробив у правий нижній кут.

Манкуніанцям нічого було втрачати, і гра пішла у відкриту. Цьому посприяли і заміни. Усі провідні гравці, що томилися у запасі, з'явилися на полі битви. Серія кутових біля наших воріт завершилась метушнею на 81-й хвилині, і Чічаріто заштовхав м'яч у ворота.

Ось тут і "Ліверпуль" заграв розкуто, саме так, як він вміє грати, коли випускає на волю свою майстерність, забуваючи про всі умовності. Кюйт та Хендерсон  штурмували ворота, але на жаль, невдало. Вже під завісу матчу, знову Хендерсон та, наостаток, Шкртел мали всі підстави "поховати" манкуніанців. На жаль, як завжди в таких випадках, фортуна відвертається від нас.

Мабуть, кожен погодиться, що в цьому матчі ми заслуговували на перемогу. І нехай цього разу не пощастило, думаю, що настрій вболівальників після матчу мав би бути, хоча і не аж надто веселим, але принаймі оптимістичним.

Переглядів: 665 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 16
    • DOCTOR
      DOCTOR (15.10.2011 16:48)
      1
      Непогано грали, можливо десь нехватило везіння, один момент був у суперника і нам забили гол. Мені матч сподобався, результат трошки розчарував, ну нічого треба працювати і рухатися вперед і не втрачати очок зі слабкими командами або середняками, ось наша головна проблема.
      3
      всё нормально, главное есть игра , правда не во всех матчах и не весь матч Есть цель, есть надежда- аэто главное!!!!
      Самое главное Стиви заиграл и отметился голом!!!! Самый радостный итог этой встречи
    • DOCTOR
      DOCTOR (15.10.2011 16:59)
      4
      Якщо в нас йде гра, немає результату, якщо ж є не йде гра є результат)
    • DOCTOR
      DOCTOR (15.10.2011 17:16)
      5
      В опитуванні вибираємо найкращого гравця матчу!!!
    • GLover
      GLover (15.10.2011 17:17)
      6
      Думаю, що все нормально. Гру ми контролювали. Не абсолютно, але контролювали. В нас було ще 3-4 відмінних момента ( і це проти "МЮ"). В другому таймі вже було щось схоже на нашу фірменну гру, всі зарухались, навіть Кюйт впіймав гру, тому що центр зарухався і Кюйт штурмував штрафну.
      Що ж, така нічия мені навіть більше сподобалась, ніж деякі з останніх перемог, після яких я плювався.
    • RedFly
      RedFly (15.10.2011 17:28)
      7
      Куйт був одним з кращих, ось результат, багато хто тобі казав що він ще впіймає гру і рано списувати його з рахунку=) що не може не радувати.
    • GLover
      GLover (15.10.2011 17:56)
      9
      Ну і хвалити його також рано. Хоча коли це буде так - то я перший його похвалю. Обіцяю )))
      12
      ні))))))))) я за Адама проголосував, краща його гра в червоній футболці!!!
      14
      Хотел бы еще раз глянуть видео фола Рио против Адама.
    • GLover
      GLover (17.10.2011 07:20)
      15
      Було, було там порушення... Зачепили Адама.
    • RedFly
      RedFly (17.10.2011 11:01)
      16
      дотик точно був, не таки вже й сильний, але на високій швидкості навіть такий призводить до падіння. думаю, якби Адам захотів встояти він би не впав, але тобі захисники були б перші на м№ячі через зміну руху і заторможення..
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.