Перемог 77
Нічиїх 42
Поразок 27

Юрген Клопп прибув на Енфілд маючи репутацію одного з найхаризматичніших і найталановитіших тренерів планети.

Таку славнозвісну репутацію Юрген заробив за сім років у дортмундській Боруссії, з якою двічі вигравав Бундеслігу, Кубок Німеччини і був фіналістом Ліги Чемпіонів.

Футбольну кар'єру Юрген Клопп розпочав у Майнці. Там він її і завершив. Як зазначає сам Юрген він не був зіркою футболу, проте всі недоліки, що стосувалися техніки, швидкості, він компенсував чудовим інтелектом і розумінням гри. "У мене був талант для команди п'ятого дивізіону, і розум для Бундесліги. В результаті я провів всю кар'єру в другому дивізіоні".

За всю професійну кар'єру Юрген Клопп зіграв більше трьох сотень матчів. Починав грати як форвард, а з часом перейшов на позицію центрального захисника, де і зіграв більшість матчів.

"Світла" голова і розуміння футболу стали ідеальним грунтом для подальшої тренерської кар'єри Клоппа, яку він розпочав у 2001 році. Після закінчення кар'єри футболіста Юрген відразу ж прийняв тренерський пост в Майнці.

У своїй історії Майнц рідко підкоряв вищий ешалон німецького футболу, проте з приходом Клоппа ситуація змінилася. Звісно не одразу ж.

Два сезони команда зупинялася за крок до підвищення в Бундеслігу. Увірватися у вищий дивізіон Клоппу вдалося з третьої спроби.

Юрген Клопп протримав Майнц три сезони в Бундеслізі, перед тим як знову понизитися в класі. Не змігши знову дістатися до еліти Клопп покинув Майнц.

В липні 2008 року Юрген Клопп доволі сенсаційно очолив дортмундську Боруссію, яка завершила сезон на 13 місці в лізі.

Саме з Боруссією Клопп добився найбільших успіхів у тренерській кар'єрі. У першому сезоні Дортмунд зайняв шосте місце в Бундеслізі, а вже наступного року команда з п'ятої позиції кваліфікувалася в Лігу Європи.

Сезон 2010-2011 завершився тріумфом Клоппа. Команда вперше з 2002 року виграла Бундеслігу. Наступного сезону Боруссія здобула золотий дубль, вигравши чемпіонат і Кубок Німеччини. У фіналі кубка Дортмунд розгромив мюнхенську Баварію 5:2.

У 2013 році Боруссія не досягла значних успіхів у національній першості, проте дійшла до фіналу Ліги Чемпіонів. Привабливий, атакуючий стиль футболу який привив Клопп Боруссії зробив його одним з найперспективніших і найкращих тренерів Європи.

"Я не люблю спокійного футболу. Футбол - це боротьба. Це те що мені подобається. Дощовий день, важкі умови, після матчу гравці брудні йдуть додому і не можуть грати футбол протягом наступних чотирьох тижнів", - сказав Клопп на одній з прес конференцій.

В жовтні 2015 року Юрген Клопп очолив Ліверпуль.