Тема для ненормативної лексики | 18+ - Форум
  ГОЛОВНА | Тема для ненормативної лексики | 18+ - Форум | Реєстрація | Вхід   10.03.2017 П`ятниця 12:21
                  

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Александр-Арнольд відчуває, що стає все впевненіше | Клопп відкрив переговори по Гетце | "Барселона" хоче Клоппа
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Модератор форуму: RedMen  
Форум » Інше » Фан Зона » Тема для ненормативної лексики | 18+ (Тут діють обмеження в правилах.)
Тема для ненормативної лексики | 18+
RedMen Дата: Субота, 06.08.2011, 13:17 | Повідомлення # 1
Скаузер
Група: Перевірені
Повідомлень: 157
Статус: Offline
"Правила створені для того, щоб їх порушувати!" Увага! Цей вислів діє тільки в межах цієї теми smile

One Team... One Life... One Love...
 
GLover Дата: Середа, 10.08.2011, 09:11 | Повідомлення # 2
Головний модератор
Група: Модератори
Повідомлень: 114
Статус: Offline
От я відверто кажу, що мені цей Комоллі щось не подобається. В мене враження що він - дуже мутний тип, про це писали за нього і раніше, що він мутив у попередніх клубах. Бачу, що і в нас він щось не дуже і проявляє ініціативу. Єдиний вдалий трансфер - це Адам. Зимою- безумовно Суарез, але і той трансфер був на межі зриву. Керрол за 35 млн. - за такі гроші і дурень підписав би. Хендерсон за 20 млн- майже подвійна переплата, реально. Даунінг- також можна було б трошки дешевше, або когось на обмін впарити. Ну а те, що до цих пір позбулися лише Конячленскі і Йобановича- це взагалі катастрофа, за яку відповідальність лежатиме головним чином на Комоллі, якщо ситуація не виправиться. Тримати ще рік Поульсена- буде величезною дурістю. А чому й досі за Дегена нічого не чути? А за Інсуа?
 
Форум » Інше » Фан Зона » Тема для ненормативної лексики | 18+ (Тут діють обмеження в правилах.)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

    
 Всі права захищені © 2010-2017 liverpoolfc.com.ua                         
 При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове         

 По питаннях розміщення реклами - contа[email protected]
Powered by DOCTOR
desing by RedMen

Хостинг від