ГОЛОВНА | Правила сайту | Реєстрація | Вхід   10.02.2019 Неділя 10:12
                  

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Фінал Ліги чемпіонів | СЬОГОДНІ ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ!|
 Наступний матч
V

Реал Мадрид - Ліверпуль
26.05.2018, 21:45
НСК Олімпійський
Ліга Чемпіонів, ФІНАЛ

 Прем'єр Ліга
Команда М О
1 Ман Сіті 38 100
2 Ман Юнайтед 38 81
3 Тоттенхем 38 77
4 ЛІВЕРПУЛЬ 38 75
5 Челсі 38 70
6 Арсенал 38 63
7 Бернлі 38 54
 Твіттер
Твіти з https://twitter.com/UkraineLfc/lists/liverpool-fc
 Пошук
 Календар
«  Лютий 2019  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
 Статистика

       

Ласкаво просимо на сайт liverpoolfc.com.ua (далі - Сайт) - інтернет-ресурс, який присвячується найкращому клубу у світі - англійському Ліверпулю. Цей Сайт об'єднує українських скаузерів - фанатів ФК Ліверпуль (Liverpool FC). Ми сподіваємося що тут ви знайдете багато корисної, цікавої та актуальної інформації, а також зможете обговорити всі поєдинки і знайдете однодумців! Будь-який сайт повинен мати свої правила і ми в цьому не виняток! Ось перелік правил, яких ми рекомендуємо дотримуватись на нашому Cайті:

1. Правила користування Сайтом
1.1. Чинні Правила користування Сайтом (раніше і далі - Правила) розроблені Адміністрацією Сайту і визначають умови використання та розвитку Сайту, а також права та обов'язки його Користувачів і Адміністрації. Правила поширюються також на відносини, пов'язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є Користувачами Сайту (Гості), але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій Користувачів Сайту.
1.2. Чинні правила є обов'язковою угодою між користувачем і Адміністрацією Сайту, предметом якої є надання Адміністрацією Сайту користувачеві послуг з використання групи та її сервісів. Крім чинних Правил, до угоди між Користувачем і Адміністрацією Сайту належать Правила, що регулюють надання окремих сервісів Сайту і розміщені у відповідних розділах Сайту в мережі Інтернет.
1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з чинними Правилами до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем чинних Правил.
1.4. Чинні Правила можуть бути змінені або доповнені Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Чинні Правила є відкритим і загальнодоступним документом. Діюча редакція Правил розташовується в мережі Інтернет за адресою: http://liverpoolfc.com.ua/index/rules/0-261 Адміністрація Сайту рекомендує Користувачам регулярно перевіряти умови цих Правил на предмет їхньої зміни або доповнення. Продовження використання Сайту Користувачем після внесення змін та/або доповнень в дані Правила означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами або доповненнями.
1.5. У разі незгоди користувача з цими Правилами або їх оновленнями, користувач взмозі відмовитися від послуг та сервісів Сайту, проінформувавши про це Адміністрацію Сайту в установленому порядку. Пам'ятайте: якщо Вам не подобаються ці Правила, і ви хочете для себе інші правила - Ви завжди можете створити свій власний сайт і робити там все, що Вам подобається.

2. Статус нашого Сайту
2.1. Сайт "Liverpoolfc.com.ua" є інтернет-ресурсом і являє собою сукупність інформації, розділів та медіа, які містяться в інформаційній системі, що забезпечує доступність такої інформації в мережі Інтернет за мережевою адресою http://liverpoolfc.com.ua.
2.2. Всі права на Сайті в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) http://liverpoolfc.com.ua належать Адміністрації Сайту. Остання надає доступ до Сайту всім зацікавленим особам у відповідності з чинними Правилами та чинним законодавством України. 
2.3. Чинними Правилами встановлені умови, відповідно до яких права на використання інформації та результатів інтелектуальної діяльності (включаючи, але не обмежуючись інформаційними розділами, музичними, аудіовізуальними творами і фонограмами, творами графіки та дизайну, фотографіями, програмами) у складі окремих розділів Сайту, можуть належати Користувачам Сайту і іншим особам, які самостійно створили та/або розмістили зазначені об'єкти на Сайті без безпосередньої участі Адміністрації Сайту.

3. Адміністрація Сайту
3.1. Під Адміністрацією Сайту (раніше і далі - Адміністрація Сайту, Адміністрація) в чинних Правилах та інших спеціальних документах, розміщених на Сайті, мається на увазі Товариство з обмеженою відповідальністю, юридична особа, створена за законодавством України.
3.2. Побажання, зауваження, пропозиції, скарги, звернення, пропозиції і претензії фізичних та юридичних осіб до Адміністрації Сайту в зв'язку з чинними Правилами та всіма питаннями щодо функціонування Сайту, порушеннями прав та інтересів третіх осіб при його використанні можуть бути спрямовані на поштову адресу, Гостьову книгу, у відповідну тему Форуму або безпосередньо Адміністрації Сайту.
3.3. Жодні положення чинних Правил не надають Користувачеві право на використання фірмового найменування, товарних знаків, доменних імен та інших відмінних знаків Адміністрації Сайту. Право на використання фірмового найменування, товарних знаків, доменних імен та інших відмінних знаків Адміністрації Сайту може бути надано виключно за згодою з Адміністрацією Сайту. Всі права Сайту захищені.
3.4. Зневага, некоректні запитання, образи, ненормативна лексика у бік Адміністрації, порушення чинних Правил карається: виключенням із числа користувачів Сайту шляхом видалення, або блокування їхнього акаунту. 
3.5. Адміністрація забезпечує функціонування та працездатність Сайту і зобов'язується оперативно відновлювати її працездатність у випадку технічних збоїв і перерв. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за тимчасові збої і перерви в роботі Сайту і викликану ними втрату інформації. Адміністрація не несе відповідальності за будь-який збиток комп'ютеру Користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, викликаний посиланнями, розміщеними на Сайті.

4. Реєстрація на Сайті і статус Користувача
4.1. Реєстрація Користувача на Сайті є безкоштовною, добровільною і здійснюється за адресою в мережі Інтернет: http://liverpoolfc.com.ua/index/3
4.2. Користувачем Сайту є фізична особа, зареєстрована на Сайті відповідно до встановленого справжніми Правилами порядком, що досягла віку, допустимого відповідно до законодавства України для акцепту цих Правил, і яка має відповідні повноваження (раніше і далі - Користувач). 
4.3. При реєстрації на Сайті Користувач зобов'язаний надати Адміністрації Сайту необхідну достовірну та актуальну інформацію для формування персональної сторінки Користувача, включаючи унікальні для кожного Користувача логін (адреса електронної пошти або комбінацію з латинських літер та цифр для входу на Сайт) і пароль доступу до Сайту, а також прізвище та ім'я. Реєстраційна форма Сайту може запитувати у Користувача додаткову інформацію. 
4.4. Користувач несе відповідальність за достовірність, актуальність, повноту і відповідність законодавству України наданою при реєстрації інформації та її чистоту від претензій третіх осіб.
4.5. Після надання інформації, зазначеної у п. 4.3. цих Правил, Користувачу необхідно пройти ряд процедур посвідчувальних, а саме, (а) підтвердити реєстрацію шляхом розпізнання автоматизованого тесту, призначеного для розрізнення комп'ютерів і людей («капчі»); (б) підтвердити свою реєстрацію шляхом активації персональної сторінки через повідомлення, відправлене Адміністрацією Сайту на електронну пошту Користувача; У разі вірного послідовного виконання всіх реєстраційних дій на Сайті створюється персональна сторінка Користувача, що має мережеву адресу виду http://liverpoolfc.com.ua/index/#-#. Користувач має право зареєструвати не більше однієї персональної сторінки на Сайті. 
4.6. При реєстрації Користувач погоджується з цими Правилами і приймає на себе зазначені в них права і обов'язки, пов'язані з використанням і функціонуванням Сайту.
4.7. Після успішної реєстрації Користувача на Сайті Адміністрація приймає на себе права та обов'язки перед Користувачем, вказані в цих Правилах.
4.8. Вибрані Користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу Користувача на Сайт. Користувач не має права передавати свої логін та пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання. 
4.9. Після реєстрації Користувач отримує право самостійно в особистих некомерційних цілях створювати, використовувати і визначати зміст власної персональної сторінки та умови доступу інших Користувачів до її змісту, а також отримує можливість доступу і розміщення інформації на персональних сторінках інших Користувачів (за умови отримання відповідних прав доступу від їх власників).
4.10. Користувачі, що не проявляють активність більше 9 місяців є кандидатами на вилучення.

5. Обов'язки Користувача
5.1. При користуванні Послугами Сайту Користувач зобов'язаний:
- дотримуватися положень чинного законодавства України, цих Правил та інших спеціальних документів Адміністрації Сайту;
- надавати при реєстрації достовірні, повні та актуальні дані, стежити за їх актуалізацією;
- інформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до персональної сторінки та/або про несанкціонований доступ та/або використання пароля та логіна Користувача; 
- не надавати доступ іншим Користувачам до власної персональної сторінки або до окремої, що міститься на ній інформації у разі, якщо це може призвести до порушення законодавства України та/або цих Правил, спеціальних документів Адміністрації Сайту; 
- не розміщувати на персональній сторінці інформацію та об'єкти (включаючи посилання на них), які можуть порушувати права та інтереси інших осіб;
- перед розміщенням інформації і об'єктів (зображення, аудіозаписи, відео) попередньо оцінювати законність їх розміщення;
- зберігати в таємниці і не надавати іншим Користувачам і третім особам персональні дані, які стали йому відомі в результаті спілкування з іншими Користувачами та іншого використання Сайту персональні дані (включаючи, але не обмежуючись, домашніми адресами, номерами телефонів, адресами електронної пошти, ICQ, паспортними даними, Банківською інформацією) та інформацію про приватне життя інших Користувачів та третіх осіб без отримання відповідного попереднього дозволу останніх; 
- інформувати Адміністрацію Сайту про порушників правил;
5.2. Користувачу забороняється:

- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка містить погрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя; 
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка містить необгрунтовані песимістичні висловлювання про клуб, образи гравців, тренера або власників;
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка містить зневагу, некоректні запитання, образи, ненормативну лексику;
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка містить опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка пропагує або сприяє розпалюванню расової, Релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги; 
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка містить марнослів'я, великі об'єми і не несе якоїсь нової чи корисної інформації, тобто не стосується теми групи (флуд) 
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка містить рекламу (спам) або описує привабливість вживання наркотичних речовин;
- публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка носить шахрайський характер;
- а також публікувати, поширювати і надавати інформацію, яка порушує інші права та інтереси громадян і юридичних осіб або вимоги законодавства України;
- здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Сайту;
- відтворювати, дублювати, копіювати, продавати, здійснювати операції і перепродавати Послуги для будь-яких цілей, за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені Користувачу відповідно з умовами окремої угоди з Адміністрацією; 
- розміщувати комерційну і політичну рекламу. Придбання користувачем платних послуг на Сайті здійснюється в порядку, встановленому в спеціальних розділах адміністрації, розміщених на Сайті.

6. Умови про інтелектуальні права
6.1. Всі об'єкти, розміщені на Сайті, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, музика, звуки та інші об'єкти і їх добірки, є об'єктами виняткових прав Адміністрації, всі права на ці об'єкти захищені. 
6.2. Ніякий контент не може бути скопійований, поширений, відображений у фреймі, опублікований, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або по частинах без попереднього дозволу Адміністрації. 
6.3. Розміщуючи свій контент на Сайті, користувач передає Адміністрації право робити копії свого контента.
6.4. Сайт містить (або може містити) посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб) так само, як і статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, музику, звуки, відео, інформацію, додатки, програми та інший Контент.

7. Заключні положення
- Чинні Правила регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Правилами, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. 
- У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з виконанням цих Правил, Користувач і Адміністрація Сайту докладуть всіх зусиль для їх вирішення шляхом проведення переговорів між ними. У випадку, якщо спори не будуть вирішені шляхом переговорів, спори підлягають вирішенню в порядку, встановленому чинним законодавством України. 
- Чинні Правила набувають чинності для Користувача з моменту його приєднання до них і діють протягом невизначеного терміну.
- Чинні Правила складені українською мовою і можуть бути надані Користувачу для ознайомлення іншою мовою.
- Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цих Правил будуть визнані недійсними або не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень.


Читайте, також, Правила Форуму

Не дотримання правил призводить до виключення порушника із числа користувачів Сайту шляхом видалення або блокування його акаунту!


Якщо Ви бачите порушення правил (мат чи хамство) прохання не відповідати, а повідомляти адміністратору для вживання заходів! Попередній матч
4:0

Ліверпуль - Брайтон
13.05.2018, 17:00
Енфілд
Прем'єр Ліга, 38 тур

 Бомбардири
 Профіль
Неділя
10.02.2019
10:12

 Чат
    
Всі права захищені © 2010-2018 liverpoolfc.com.ua                         
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове         
Powered by DOCTOR
Design by RedMen