"Бернлі" - "Ліверпуль" 2:0 - 20 Серпня 2016 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   09.03.2017 Четвер 11:23

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Александр-Арнольд відчуває, що стає все впевненіше | Клопп відкрив переговори по Гетце | "Барселона" хоче Клоппа

"Бернлі" - "Ліверпуль" 2:0

На жаль, "Ліверпуль" продовжив свою давню традицію - перемагати у аутсайдерів і програвати явним фаворитам...

Після феєричної  перемоги над "Арсеналом", сьогодні ми побачили зовсім іншу команду: мляву, пасивну і позбавлену техніки та командних зв'язків на полі.

Все було як завжди - Міньоле, який з двох ударів пропустив два, капітан Хендерсон, який припускався дитячих помилок і був неспроможний підняти бойовий дух команди, захистники, для яких чи не кожна атака суперника перетворювалась на пожежу.

На цьому тлі, навіть гол Коутіньо зі стандарту у минулому матчі виглядає винятком, бо сьогодні він мало не десяток разів вдарив по воротах зі своєї традиційної позиції, але всі м'ячі пішли вище воріт.

Переглядів: 168 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
    • RedFly
      RedFly (20.08.2016 21:32)
      1
      Командна гра була на рівні 0, таке враження що перетренувалися. Ні швидкості, ні загострення, ні думки. Тренерський план на гру, теж не побачив за рахунок чого. Наша багаторічна проблема нікуди не ділася, виграли у топової команди і злити аутсайдери у наступному турі - це ЛФК:(. По гравцям навіть не хочу проходитися, особливо розчаровує всіма хвалений Вейналдум, поки 0, і щось мені здається що це його і є справжній рівень і на ряду з Хендо у нас центр поля страх. Краще вже з Стюартом виходити, хоч відбирати м'ячі буде.
    • DOCTOR
      DOCTOR (20.08.2016 22:26)
      2
      Нічого нового, як грали так і граємо, здебільшого на емоціях, куражі. Подивіться як топ клуби вкатують в газон команди типу бернлі, а ми чомусь не вміємо так грати. Пропустили гол на 2 хвилині, ще 88 хвилин можна було грати, а вони спішать, летять, обрізуються, луплять звідки попало, назбирали 26 ударів, а толку. Дуже багато поспішних рішень