Клопп про перемогу, про Коутінью та про те, що... могло бути і краще - 25 Вересня 2016 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   22.10.2016 Субота 05:16

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Ліверпуль здобуває вольову перемогу над Суонсі | Хет-трик Денні Інгса | Гарт Крукс називає працездатність Адама Лаллана "феноменальною"

Клопп про перемогу, про Коутінью та про те, що... могло бути і краще

Червоні повели в рахунку 3:0 ще до перерви в матчі Прем'єр-ліги на "Енфілді", завдяки голам Адама Лаллана, Джеймса Мілнера – з пенальті – і Садіо Мане.

"Халл" виявився вдесятьох після того, як Ахмеду Ель Мохамаді була показана червона картка, але відіграв один м'яч зусиллями Девіда Мейлера через шість хвилин після перерви.

Однак, Філіппе Коутіньйо забив черговий дальній гол у своїй кар'єрі, всього через кілька секунд, а потім Мілнер реалізував пенальті.

Клопп був особливо задоволений рівнем контр-пресингу "Ліверпуля", який досяг четвертої перемоги поспіль, хоча вважає, що можна було в кінці поєдинку зіграти уважніше і видовищнішим.

Ось про що сказав Клопп на своїй післяматчевій прес-конференції:

Про гру своєї команди...

Все добре. Перший тайм, можна сказати, був взагалі чудовий. Саме таким має бути футбол, в моєму уявленні, і саме до такого футболу необхідно прагнути, якщо ви в змозі зробити це.

У перші кілька хвилин можна було реально побачити, яким сильним може бути "Халл" в контратаках – вони дійсно хороші, дуже сильні, і захищатися від них важко.

Ми готувалися до цього заздалегідь, але я, чесно кажучи, був трохи здивований швидкістю і силою "Халла" в таких ситуаціях. Нічого не сталося, а потім ми заграли у свій футбол. Ми були дійсно сильні у володінні сьогодні. Але найбільш вражаючою річчю сьогодні був наш контр-пресинг, з великою кількістю володіння. Я думаю, що це була найкраща гра в контр-пресинг, з тих, що ми грали до цих пір. Це було дуже важливо, тому що ми забивали голи і все таке, але відвойовувати м'яч у ці хвилини вкрай важливо, і це змушує суперника втрачати впевненість.

Тому я був дуже задоволений виступом у першому таймі. Другий тайм був не настільки ж бездоганним, але все одно хорошим, може нам трохи не вистачало концентрації. Я міг би зараз сказати, "ми повинні були зробити це", це вірно. Але давайте не забувати про повагу – я не кажу, що ми повинні були забити у цій грі більше голів. Це повага до "Халлу". Вони сьогодні зробили дуже хорошу роботу, не в ситуаціях, коли пропускали, але просто по грі. Вони боролися, намагалися вистояти, вони не були зверхагресивні або щось подібне, не намагалися зламати нашу гру. Тренерський штаб і менеджер намагалися знайти рішення, а у другій половині у них було правильне рішення, навіть з 10-ма гравцями на полі. Я дійсно ціную це. Хороша гра від моєї команди, але для обох команд це тільки одна гра і один результат.

Про ефектний м'яч Коутіньйо...

Я бачив багато з них, коли я був ще в Німеччині, якщо чесно. Я думаю, що це його козир - забивати такі голи!

Я хотів би говорити про мою особисту заслугу в тому, що Філіпе став все частіше забивати такі м'ячі, але на жаль, я тут непричетний... Це радує. Всі свої голи він забив, тому що ми створювали йому простір для удару, а не змушували його бити з будь-яких ситуацій. В даний момент це був ідеальний завершальний удар, абсолютно ідеальний удар в цьому ігровому моменті. Ми грали з усіма атакуючими футболістами - сьогодні щось близько восьми. Ми грали у вільний і холоднокровний футбол – багато руху, багато хороших гострих передач.... Я був дуже задоволений усім цим.

Про внесок Мілнера на позиції лівого захисника...

Тепер ми можемо говорити про Міллі, якщо ви хочете, тому що він не був лівим захисником у минулому сезоні. Або ми могли б говорити те ж саме про Клайні – хто-небудь часто бачив Клайні у штрафному майданчику або близько до нього, раніше до цього?

Це дуже важливі позиції для нас - дуже важливі позиції для нас. Якщо чесно, одним з кращих гравців на тренуваннях в останні кілька тижнів був Альберто Морено. Він з розумінням поставився до своєї ситуації і зараз на правильному шляху. Я не хочу ні на кого тиснути, тому що я хочу, щоб гравці відчували впевненість у собі. Але вимогливість існує, причому - на всіх позиціях. У кожному тренуванні ми повинні удосконалювати свої навички. Якщо ні, то питання не до мене, тільки тому, що є ще дехто - хто може показати себе краще, і він заслужив більше права вийти на поле – це елементарно, і це допомагає всім нам. Мілнер зіграв дуже добре, це правда.

Про можливості для подальшого поліпшення...

Я не знаю, скільки разів у своєму житті за чотири або п'ять сотень ігор в якості менеджера, я вигравав 5-1 ось таким способом. Це все добре і я не хочу критикувати, але я думаю, що ми могли б зіграти краще у другому таймі, чесно кажучи. Так, все це було добре, навіть у другій половині, але не так добре, як могло б бути...

Я дійсно щасливий, дійсно щасливий. Я дуже вдячна людина, як правило, тому я дуже вдячний за першу половину! Але у другому таймі зіграти трохи краще - було б взагалі класно.

У нас є багато речей, які потрібно поліпшити і одна з таких речей полягає в тому, що якщо ви настільки прекрасні, то ви повинні бути прекрасними протягом 95 хвилин. Ми провели блискучий перший тайм, і другу половину ми були все ще хороші, але вже не ідеальні і не геніальні. Це все добре і це тільки моя проблема.

Джерело: liverpoolfc.com