ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   18.05.2017 Четвер 19:44

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Передматчева прес-конференція Клоппа | Ліверпуль мінімально обіграв Уотфорд | Незрозумілий і всеосяжний песимізм... | "Ліверпуль" - 1:2 - "Крістал Пелас"

"Ліверпуль" - "Борнмут" 2-2

"Червоні" оговталися від раннього голу Беніка Афобе, і навіть вийшли вперед з допомогою Філіппе Коутіньо та Дівока Орігі.

Але перемога втікла на останніх хвилинах, коли Джошуа Кінг краще за всіх зорієнтувався у штовханині у штрафному майданчику і пробив повз Сімона Міньоле на 87-й хвилині.

Ось вердикт Клоппа про матч...

Про оцінку гри...

Старт не був добрим; і справа не тільки в пропущеному м'ячі, я думаю, що ми захопилися перепасовками - по три або чотири зайвих передачі, тому що занадто повільно думали. Ми втратили концентрацію. Навіть Сімон зайнявся дриблінгом, Рагнар грішив цим, потім Джині відкотив м'яча назад. Так, дійсно було три або чотири ситуації, де ми були справді не на місці і робили непотрібні речі. Коли ви вдаєтеся до подібної гри, то самі собі ускладнюєте роботу. Ви могли відчути атмосферу на стадіоні - вона була якоюсь нервовою. Шум був не дуже оптимістичним, я б сказав, з-за кожного пасу назад. Але в такій ситуації ви повинні залишатися терплячими, ви повинні зберігати спокій і грати у футбол. Було ще кілька ситуацій, коли все виглядало трохи незграбно, але потім ми забили гол і це був фантастичний, фантастичний момент. Ми спокійно пішли на перерву і змогли почати нову гру у другому таймі.

У другій половині ми грали набагато краще , ми використовували фланги краще, ми грали простіше в багатьох ситуаціях, ми грали чіткіше в обороні – крайні захисники, наприклад. Так як ми створили другий гол - хороший пас від Рагнара Міллі; Міллі зіграв досить просто на Філа; Філ підключив Джині в полі; Джині зробив чудовий крос, і - гол. Ми могли забити третій, напевно, у нас були шанси, у нас були контратаки. Але потім нам довелося замінити Філа, тому що він відчував себе хворим в перерві. У нього відкрилася блювота. Він сказав, що зараз почуває себе краще – це добре, але тоді він попросив заміни, і довелося його міняти. Не дуже приємно було зняти з гри кращого гравця в такий момент на полі, адже він зіграв дійсно добре.

Було прийнято рішення організувати гру трохи по-іншому, три захисника плюс два спереду - Лукас і Емре, це давало можливість використовувати простір на флангах. Проти системи 4-4-2 подібне абсолютно логічно. У нас були моменти, і ми забили чудовий гол, і, як правило, завжди можна закрити гру в якийсь момент. Ми не зробили цього, ми залишили гру відкритою. А потім другий м'яч після стандарту, і тут вже мене трохи не вирвало, насправді. Це, звичайно, не приємно. Мабуть, винен в цьому тільки я... Я повинен був зорієнтуватися в цій ситуації. Але я знайду рішення. ми мали шанси, ми мали стандартні ситуації, в яких діяли досить правильно. Шанс був у Деяна в першому таймі, і, можливо, найбільший шанс у Рагнара в останній момент.

Коли гра починається, досить малоймовірно, що це буде ідеальна гра. Звичайно, можливо, що в результаті ми завершимо матч з трьома очками, ми би почували себе зовсім по-іншому. Зараз ми повинні відпочити, відновитися і готуватися до "Стоку". Я вже дав кілька інтерв'ю, і тепер на прес-конференції кажу, що залишилася якась образа. Але ми повинні прийняти все, як є, у нас на одне очко більше, ніж вчора. Це не те, чого ми хотіли, але могло бути і гірше, насправді. Ось так. Ми всі знаємо, що ми програвали деякі зустрічі вже в цьому сезоні, і сьогодні ми не програли. Можливо, ми можемо прийняти це як позитивний результат, а потім їхати в Сток і спробувати зіграти краще.

Про підхід "Ліверпуля" до гри і чому він вирішив ввести Жоеля Матіпа замість Коутіньйо...

Ми повинні багато чому навчитися. У нас було безліч непотрібних передач, яких не повинно було бути. Нічого хорошого від цих передач не сталося, але, коли ми намагалися грати довгими передачами, змінюючи напрямок атак довгими пасами, це не мало ніякого сенсу, тому що м'яч мало не п'ять хвилин висів у повітрі. Формування опонента не дозволяло грати так. Напрямок атак міняти корисно, але не за такої гри. Треба було запускати гравців вперед.

У грі проти "Челсі", наприклад, у суперника не було м'яча навіть три рази за останні 20 хвилин, я думаю. Так, у нас поки немає цього досвіду, це вірно, але напевно потрібні такі речі, як сьогодні, щоб отримати більше досвіду, навіть якщо результат не був такий гарний. З іншого боку, ми, напевно, все-таки забили найбільше голів у Прем'єр-лізі, так що це - теж частина гри, яку ми намагаємося створювати весь час. Ми повинні отримати більше досвіду в цьому, точно.

Ми обрали таку систему, тому що у нас не було 20 варіантів, так що, коли ми прибрали Філа на 60-й з чимось хвилині, це було занадто рано для Деніела Старріджа в такій напруженій грі. Якщо ми могли б замість Філа випустити ще одного нападника, то Діву було б легше в центрі, але така заміна, яку ми виробили, не допомогла в цей момент. Ми зазвичай дуже сміливі в таких ситуаціях, коли ми дійсно намагаємося, щоб виграти, і ми намагалися виграти. Ми просто думали, що мало сенс підсилити центр захисту і дати трохи більше свободи для флангів – для Клайні і Міллі – тому що необхідно було рухатися, грати через півпростір. Ось так ми насправді забили другий гол. Такий був план - і нічого іншого.

Про те, чому він вважає себе винуватим...

Це життя. Коли мій син робить щось не так, це напевно в чомусь і моя відповідальність. Я повинен був пояснити йому краще. Мої пацани явно не мої сини, але ситуація не дуже відрізняється – це моя відповідальність. Я скажу їм, що і на них лежить частина відповідальності, але напевно більше нічого не скажу про це. Я говорив ще з початку сезону: погані вчинки-моя відповідальність, а хороші речі - це заслуга гравців. Я думаю, що це чесно, тому що головний тягар на моїх плечах, тому що у мене є вік, є досвід. Але ми повинні працювати над цим. Це не те, що я обов'язково відчуваю, що виключно я у всьому винен. Це дійсно важко, але це моя відповідальність.

Про те, наскільки готовий був Матіп, щоб вийти в стартовому складі...

У нього були проблеми зі спиною. Я можу докладно пояснити, як саме все це було. Він прийшов у цей ранок на полі, коли нас було легке тренування, і виглядав добре, але потім коли він нахилився, щоб поправити бутси, я побачив, що щось не так. Напевно ми могли б знайти когось, хто міг би шнурувати йому бутси по ходу гри, але я подумав, що він не готовий на всі 100 відсотків, а ця гра вимагала 100-відсоткової готовності. Ми випустили його, тому що він розминався і ми запитали його, як справи, і він сказав, що краще. Напевно, він міг зіграти 90 хвилин, але я не впевнений.

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 193 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0