ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   09.05.2017 Вівторок 13:45

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: "Ліверпуль" 0:0 "Саутгемптон" | Ліверпуль мінімально обіграв Уотфорд | Незрозумілий і всеосяжний песимізм... | "Ліверпуль" - 1:2 - "Крістал Пелас"

"Ліверпуль" - "Евертон" 3:1

"Червоні" здобули перемогу над "Синіми" в 228-й серії Мерсисайдського дербі, показавши прекрасну гру і підтримавши надії на завоювання місця в топ-четвірці.

Чудовий сольний гол Садіо Мане відкрив дорогу до трьох очок, хоча зовсім скоро рівновагу було відновлено Метью Пеннінгтоном в першому таймі після розіграшу кутового.

Тим не менш, радість "Евертона" тривала всього кілька секунд - приголомшливий удар Філіппе Коутіньйо відновив перевагу господарів, а в другому таймі Дівок Орігі, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок.

Після цього, Клопп поспілкувався з журналістами на післяматчевій прес-конференції і ви зможете прочитати стенограму брифінгу...

Про те, чи це була заслуженою перемога Ліверпуля...

Так, я думаю, що це було заслужено. Як завжди, довелося дещо коригувати по ходу гри. Ми знали про інтенсивність, до якої ми повинні були бути готові, і я думаю, що ми підготувалися. Після перших кількох хвилин ми контролювали гру, ми знайшли простір між їх лініями, ми приводили Філа в дуже гарну позицію. Я сказав хлопцям перед грою, що це повинна бути суміш розуму і емоційного пориву, а не тільки бажання. Все було зроблено дуже добре, раціонально і ми забили фантастичні голи. Я не впевнений, хтось асистував Садіо або Філу, чи це були повністю авторські твори.

Ми говорили кілька разів про стандарти, в цьому сезоні і в минулому сезоні і так далі... На цей раз два блоки і один програний момент... таке може трапитися. Це не повинно відбуватися, але це може статися. Коли ми проаналізували ситуацію в перерві і переглянули цей момент, вирішили трохи підправити ігрову систему, щоб подібного більше не сталося. Далі все пішло за планом. Третій гол від Діва був ще одним прекрасним голом. Останні 15 або 20 хвилин був трохи сумбурними, суперник рятував гру, а у нас не було більше свіжості в ногах, щоб контролювати гру. У нас було кілька моментів, але і в захисті довелося попрацювати. Коли система перестає працювати, то залишається лише захищатися з пристрастю. Ми зробили це. Так що, все добре, цілком заслужено.

Результат залишає команді хороші шанси в гонці за ТОП-четвірку...

Наступна гра, в середу, і ми будемо до неї готуватися. Це ще одна домашня гра, і вечірня гра, і я можу відразу сказати усім, хто знаходиться тут: будь ласка, починайте підготовку просто зараз. Нам потрібен кожен голос і нам потрібні все, щоб створити ще одну видатну атмосферу. Це буде важко. Ви бачили останні 20 хвилин для кожної команди. Мати один тренувальний день, щоб зібрати гравців, які приїхали з 10 різних країн, де вони виступали - 10 різних ідей, 10 різних завдань, і у вас є рівно 35 хвилин, щоб звести все до однієї ідеї. Вони зіграли дійсно добре, але тепер треба відновлюватися, а потім бути готовими знову. Ми будемо боротися за все. Я думав, що гравці знову показали, що вони готові боротися за все. Сподіваюся, ми зможемо залишитися у цьому оптимістичному настрої і боротися. Це складно, звичайно. Ми зіграли дуже хороший сезон, але він ще не закінчений, так що ми повинні працювати.

Про оцінку темпераменту своєї команди...

Я думаю, що у всіх трьох дербі до цього, ми були саме такими. Я знаю кілька людей, особливо з інших клубів – які щиро думають, що я божевільний, бо я виглядаю так... ну як я виглядаю звичайно, я вибачаюся за це, але я дуже емоційний за своїм характером. Як я вже говорив кілька разів, мої команди завжди нагорі таблиці чесної гри, тому що моя думка: бути агресивним - це шкодити самому собі. Я думаю, що у нас з цим дійсно добре, враховуючи важливість гри, не показувати нікому, що ми зробимо все для перемоги в цьому дербі – ми повинні були грати виключно в футбол, і використовувати виключно футбол, щоб зробити це. Ми готові бути жорсткими, так, але не на шкоду самим собі, і ми хочемо, щоб всі гравці йшли з поля без травм, розумієте??? Неможливо взагалі уникнути травм у футболі, як ми всі знаємо, але намагатися можна!

Про гру Філіппе Коутіньйо...

Ми багато говорили про збірні і говорили, що це не дуже здорово, коли гравцям доводиться їхати так далеко, але, очевидно, я повинен сказати спасибі всьому персоналу збірної Бразилії, тому що вони повернули нам хлопців у фантастичному настрої. Філ забив шикарний гол, видав фантастичний пас на Діва, коли той забив. Він був дуже, дуже гарний у грі, і він був незадоволений, коли я замінив його. Мені подобається його бажання грати, але я думаю, що в цій грі це вже не мало сенсу, оскільки ми вже втратили одного нападаючого гравця. Ми зберегли його.

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 48 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0