Ліверпуль - Манчестер Юнайтед 3:1 - 6 Березня 2011 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   09.03.2017 Четвер 16:07

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Александр-Арнольд відчуває, що стає все впевненіше | Клопп відкрив переговори по Гетце | "Барселона" хоче Клоппа

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед 3:1

На рідному "Енфілді" Ліверпуль впевнено розібрався із Манчестер Юнайтед, тим самим загостривши боротьбу за чемпіонський трофей.

В п'ятницю Кенні Далгліш відсвяткував своє 60-річчя. І на тренуванні перед матчем проти Юнайтед Король сказав гравцям що найкращим подарунком для нього буде здобуття трьох очок у поточному поєдинку, але чи сподівався Кенні на такий подарок? Думаю що ні. Його підопічні просто були на висоті, рознісши манкуніанців.

Юнайтед напередодні гри був не в кращому стані: поразка в минулому турі від Челсі за невиразної гри Юнайтед, Арсенал, що дихає в спину "червоним дияволам". І на закінчення кадрові проблеми команди. Так у центрі захисту Фергюсон був змушений виставити зовсім незвичне поєднання гравців Смоллінг - Браун.

Ліверпуль може дозволити собі грати не замислюючись про турнірні перспективи. Всі розуміють, що на "Енфілді" зараз йде будівництво команди під керівництвом нового тренера, до того ж боротьба за четвірку кращих для "червоних" практично вже закінчена, а перемога над принциповим суперником могла додати впевненості мерсисайдцям.

Відмінною рисою Ліверпуля часів Далгліша є тактична гнучкість команди. Сьогодні шотландський тренер Ліверпуля змінив звичні для останніх зустрічей 3-5-2, на 4-3-2-1, які по ходу зустрічі трансформувалися в 4-4-2.

Господарі розпочали матч прекрасно і вже в перші хвилини могли відкрити рахунок, але Суарес і Максі Родрігес не зуміли точно пробити з вигідних позицій. Випад МЮ був дещо небезпечнішим. Кращий бомбардир нинішнього чемпіонату Дімітар Бербатов ледь не записав ще один гол на свій рахунок, проте штанга врятувала Рейну. Цей момент змусив Ліверпуль трохи стримати свій стартовий запал в атаці і акуратніше діяти в захисті. Проте через деякий час відчуваючи слабкість захисних редутів манкуніанців, мерсисайдці знову пішли вперед. Міг забивати Куйт, але не зміг дотягнутися до м'яча після передачі Мейрелеша. Після цього сталася ще одна визначна подія, яка дещо змусила похвилюватися уболівальників Ліверпуля. Через пошкодження стегна поле змушений був покинути Ауреліо, замість якого вийшов Кириякос, схема команди Далгліша одразу змінилася на 4-4-2.

А за 10 хвилин після виходу Кириякоса Ліверпуль забив. Гол вийшов просто шикарним. Суарес, рухаючись до воріт від кута штрафного, накрутив чотирьох опонентів і пробив повз Ван дер Сара, а Дірк Куйт добив круглого у ворота.

Не даючи команді Фергюсона прийти в себе, Ліверпуль продовжував шукати щастя біля чужих воріт і незабаром подвоїв рахунок. Нані, непомітний по ходу зустрічі, "відзначився" результативною передачею на Куйта. Дірку залишалося не промахнутися з близької відстані, головою переправляючи м'яч у сітку воріт Юнайтед. На цьому пригоди Нані не закінчилися. Перед самою перервою Каррагер грубим прийомом зупинив португальця. Луїш так і не зміг продовжити гру, вибувши за попередніми даними на термін близько восьми тижнів. Філ Дауд в цьому моменті продемонстрував Джеймі жовту картку. Після того як Нані покинув поле, на ному почався "хаос", гравці перестали думати про футбол "лупцюючи" один одного, могла навіть спалахнути бійка, але арбітр матчу шляхом жовтих карток заспокоїв гравців. На цьому перший тайм і закінчився.

На старті другої половини зустрічі Ліверпуль дещо заспокоївся, що дало можливість манкуніанцям створити кілька моментів. Проте гості не довго тішилися моментами, на 65-ій хвилині Куйт остаточно прибив Юнайтед. Суарес пробив зі штрафного, Ван дер Сар відбив м'яч перед собою, а Дірк першим опинився на добиванні. Після цього ще двічі міг відзначатися Джеррард.  На 74-ій хвилині матчу за Ліверпуль дебютував Енді Керролл, який мав можливість забити, але на перший раз не вийшло. В кінці зустрічі Ернандес забив гол-престижу, проте його ніхто й не помітив. Розгром залишається розгромом.

Отож, Ліверпуль добився блискучої перемоги, тим самим зробив все необхідне що від нього залежало, для того щоб не допустити манкуніанців до завоювання 19-го титулу. Ліверпуль зрівняв шанси на чемпіонство між Арсеналом і Манчестером, тепер все залежить від канонірів.

Голи: Куйт 34, 39, 65 - Ернандес 90
Ліверпуль: Рейна, Джонсон, Каррагер, Шкртел, Ф. Ауреліо (Кириякос, 24), Джеррард, Лукас, Родрігес, Мейрелеш (Керролл, 74), Куйт, Суарес (Коул, 89).
Манчестер Юнайтед: Ван дер Сар, Рафаель (О'Ші, 76), Браун, Смоллінг, Евра, Скоулз (Флетчер, 84), Каррік, Гіггз, Нані (Ернандес, 45), Руні, Бербатов.

Переглядів: 503 | Додав: DOCTOR | Рейтинг: 5.0/2