ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   29.04.2017 Субота 09:49

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: В новий сезон у новій формі | Ми вже чули всю цю дурню | Старрідж повернувся до тренувань | "Ліверпуль" - 1:2 - "Крістал Пелас"

Головна » 2017 » Квітень » 17 » 07:25
"Вест Бромвич Альбіон" 0 : 1 "Ливерпуль"

Удар головою Роберто Фірміно в першому таймі в доданий час, в кінцевому підсумку виявився вирішальним для завоювання життєво важливих трьох очок.

Гості могли б додати в свій актив ще кілька м'ячів, але не використали кілька шансів після перерви і в кінцевому рахунку змушені були задовольнятися мінімальною перемогою.

Тим не менш, результат дозволив "Ліверпулю" повернутися на третє місце в таблиці Прем'єр-ліги за п'ять турів до закінчення сезону, і зберегти амбіції на потрапляння в топ-четвірку.

Ось що сказав Клопп на післяматчевій прес-конференції...

Про його реакцію на результат і результативність Ліверпуля...

Це одне з найважчих місць для поїздки, тому що тут у грі ти ніколи не можеш відчувати себе комфортно. Хтось запитав мене, який результат змусив би мене відчути себе трохи спокійніше в останні кілька хвилин, і я сказав: "Тільки 4-0 після 86-ї хвилини!"

Можливо, тоді я б відчував себе добре, але зараз вже точно. "Вест Бромвіч" - це не просто набір гравців, у них є справді хороші футболісти на полі, і якщо ти не проявляєш свою агресію, то відразу ж вони будуть використовувати свою - і особливо при стандартах. Це значно ускладнює гру, тому довелося включити максимальний рівень концентрації. У першому таймі ми грали не дуже добре [з точки зору видовищного футболу], але у другому таймі ми виглядали набагато краще. Ми тримали м'яч у першому таймі і не дозволили їм бути насправді частиною гри. Але це було зовсім не те, чого ми хотіли. У другому таймі справи пішли набагато краще, особливо після забитого гола. Для нас це було дуже важливо, тому такий рівень концентрації - це саме те, над чим ми працювали останні кілька місяців – але сьогодні це було дуже добре, і я радий цьому.

Про святкування команди разом зі своїми вболівальниками після фінального свистка...

Я не думаю, що ми робили божевільні речі, але так, ми були дуже щасливі. Сьогодні ми завоювали важкі три очки, у нас було 63 перш ніж ми приїхали сюди, зараз 66 і це прекрасна цифра на наступні шість або сім днів, а потім ми хочемо мати 69. Я реально думаю, що хлопці провели дуже складну гру в не простій ситуації, і вони зробили все дуже добре. Завжди все можна зробити ще краще, але ми коректували свої дії по ходу гри і мені дуже сподобалося, що у другій половині ми виглядали краще, ніж у першій. Ми знали, що робити, але в першому таймі гра виглядала трохи статично а в другому таймі - набагато краще. Я дійсно задоволений грою.

Про першу перемогу "Ліверпуля" у дев'яти виїзних матчах Прем'єр-ліги проти команди, якою керує Тоні Пьюліс...

Я можу зрозуміти, чому... насправді я думав, що ми виграли тут в минулому році, але це була всього лише нічия, так що я не дуже добре запам'ятовую результати! Я поняття не мав про цю історію, але ви повинні погодитися, що це важке місце для гри. Це дійсно дуже важливі три очки на важкому місці, і це зміцнило наші позиції на кінець сезону, так що я щасливий з цього приводу. Давайте продовжимо...

Про те, як Альберто Морено не забив у порожні ворота наприкінці зустрічі...

Я сказав йому після гри: "Я знаю, всі думають, що ти повинен був віддати на Деніела Старріджа, але насправді він був поза грою". Можливо, був ще один варіант, якого я не бачив, я б хотів переглянути всі ще раз, але це абсолютно нормально в такій ситуації, чоловік вирішив, що краще пробити самому. Він пережив кілька важких тижнів, але минулого тижня був дійсно гарний і заслужив кілька хвилин, всього кілька хвилин, але це добре. Він хороший хлопець, правда. Я був би радий за нього, насправді, якщо б він забив цей гол, але хвилювання завадило - майже завжди так воно і є, коли потрапляєш в таку ситуацію.

Про гру Сімона Міньоле...

Він знову зробив важливий сейв [після удару Метта Філліпса за 10 хвилин до кінця зустрічі] і в кінці кінців, це не було настільки вже видовищно, але зате надійно. Він чудово справлявся зі стандартами. Я думаю, три, чотири, п'ять виносів кулаком, які були дійсно вражаючими, я повинен сказати. Він був дуже енергійний, часто виходив вперед для підстраховки. Сьогодні він знову був дуже важливим .

Джерело: liverpoolfc.com

Переглядів: 104 | Додав: GLover | Рейтинг: 0.0/0