26 27 28 29 30 31
 Статистика
Головна » 2018 » Березень » 24 » 20:24
Ліверпуль - Баварія 5:5

Колишня зірка Ліверпуля та улюбленець місцевої публіки Хабі Алонсо відзначив своє поверенння на Енфілд забитим голом в результативній нічиї між легендами Баварії та Ліверпуля 5:5. Іспанець перший тайм грав за Ліверпуль, а другий за Баварію.

Перший тайм товариського матчу завершився з феєричним рахунком 4:4. Ліверпуль вийшов вперед зусиллями Майкла Оуена, через декілька хвилин Дірк Куйт забив другий гол. Проте, гості не збиралися здаватися і зробили камбек вийшовши до кінця першого тайму вперед 4:3. На останній хвилині першої половини ударом зі штрафного рахунок зрівняв Роббі Фаулер, який відзначився дублем в цьому матчі.

Другий тайм видався не таким результативним, але аж ніяк не був нудним. По ходу другої половини на поле виходили такі легенди клубів як Біксант Лізаразю, Рой Маккай, Іан Раш та Джон Олдрідж. Останній до речі відзначився ефектним падінням коли намагався відкритися для передачі. Цей епізод неабияк повеселив Енфілд і всіх тих хто сидів на лаві запасних, які тут же поглузували зі свого товариша. Команди забили ще по одному голу і відправилися на коло пошани по Енфілду.

Легенди Ліверпуля: Дудек, Макатір, Каррагер, Аггер, Рісе, Алонсо, Джеррард, Макманаман, Куйт, Фаулер, Оуен

Заміна: Раш, Олдрідж, Шміцер, Бергер, Бабб, Джеймс, Кварм, Гарсія, Макаллістер, Хамман

Легенди Баварії: Батт, Лізаразю, Демікеліс, Зе Роберто, Тарнат, Маттеус, Макай, Ціклер, Серхіо, Тоні, Елбер

Заміна: Ціммерман, Ван Бюйтен, Пфлуглер, Вітчек, Господарек, Алонсо, Оттль, Стернкопф, Місімовіч

Переглядів: 157 | Додав: DOCTOR | Рейтинг: 5.0/2 | Tweet