Клопп: Ця гра повинна стати для нас моделлю - 3 Березня 2016 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   23.03.2016 Середа 20:07

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: «Манчестер Юнайтед» - «Ліверпуль». Прев'ю матчу | Майбутній тренер Ліверпуля? "Ліверпуль" впроваджує нову технологію діагностування травм | | Відновлюємо роботу!

Клопп: Ця гра повинна стати для нас моделлю

Адам Лаллана і Джеймс Мілнер забили два м'ячі протягом семи хвилин незадовго до перерви, проклавши шлях до перемоги, а у другому таймі Роберто Фірміно закріпив перемогу.

Це була вичерпна відповідь на поразку в фіналі Кубка Ліги, і Клопп визнав, що такий результат повинен бути зразком для наступних ігор його команди.

Ось основні тези виступу менеджера на післяматчевій прес-конференції:

Про задоволення результатом...

Я дуже радий, дуже задоволений усіма 93 хвилинами. Це була дійсно прекрасна гра з першої секунди. Ми говорили про фінал після гри, ми говорили про цю гру сьогодні ввечері; це було дуже важливо, щоб ми показали реакцію, що ми розчаровані через поразку у фіналі, але не настільки, щоб це вплинуло на сьогоднішній матч у негативному ключі. Хлопці зіграли блискуче з першої секунди – вони були дуже енергійними, дуже дисциплінованими і дуже рішучими у боротьбі за кожен м'яч. Готовність до активних дій була блискучою, дії в гострих ситуаціях також були блискучими і контр-пресинг був відмінним.

Але при цьому необхідно ще й забивати, і це у нас теж виходило, як ніколи. Це значно спрощує хід гри, а голи у потрібний момент роблять ситуацію набагато простішою. Це те, що ми зробили в першому таймі. Потім у нас було кілька хвилин, коли ми були занадто ризикованими в передачах і втрачали м'яч занадто легко, тому нам довелося побігати. Після 120 хвилин [в неділю], це було не дуже легко, але ми зробили це. Перерва не охолодила нас сьогодні, це було приємно. У другому таймі команда грала просто шикарно, грала у свій футбол, грала просто і швидко, при цьому все одно створювала моменти. Третій гол був фантастичним, 3-0 і задача вирішена.

Чи може втома бути вирішальним фактором для будь-якої команди...

Втома в цей момент сезону очевидна - тут нема про що говорити. Це проблема кожної команди. Можливе лише "Лестера" це не настільки стосується, але всі інші команди можуть бути втомленими з-за різних турнірів і різних інших причин. Звичайно, "Манчестер Сіті" і моя команда зіграли напевно більше всіх матчів у сезоні. Але сьогодні мова йшла в основному про психологічний момент – ми програли в неділю і нам довелося реагувати. Ми почали гру дуже активно, з першої секунди було зрозуміло, що "городянам" буде непросто. З їх якістю, вони завжди можуть виграти і забити вирішальний гол в потрібний момент, але сьогодні ви могли бачити, що ми їх поставили в складні умови. Вони теж це бачили і знали, що ми готові тиснути, тиснути і тиснути, можливо тому що гра у нас пішла, а у них не клеїлась.

Хочу сказати, що вітер сьогодні знову був реальною проблемою, ви могли це бачити в кількох моментах.

Ми були повністю сконцентровані сьогодні, і для нас цей матч повинен стати своєрідною моделлю. Багато людей скажуть, що ми не завжди можемо грати так – не думайте про це. Єдина можливість для збереження енергії у футбольній грі, це коли ти володієш м'ячем. Якщо ви граєте швидко і безпечно, а також дуже просто - це єдиний момент, коли ви можете дійсно економити енергію. Що ми й зробили у другій половині дуже добре; а наприкінці першого тайму - не дуже. При такій грі у вас залишається енергія для пресингу і для контр-пресингу, коли це потрібно. Я занадто старий і мудрий, щоб думати: "відтепер ми будемо так грати постійно", але сьогоднішня гра стала дуже важливим знаком для хлопців. Вони побачили, що це можливо і цілком реально - на "Енфілді" теж. Я думаю, всі, хто дивився гру сьогодні ввечері і хто любить "Ліверпуль" відмінно провели час і забули на 93 хвилини, що ми програли в неділю. Це круто!

Про індивідуальні дії гравців Ліверпуля...

Адам - найкращий приклад того, про що я говорив щодо першої половини. Його енергетичний рівень був трохи менше, але потім у другому таймі він виглядав так, як ніби у першому таймі лише розігрівався, тому що після перерви він дійсно "вибухнув", і це мене порадувало.
Я сьогодні побачив багато прекрасних індивідуальних виступів. Не було таких. хто зіграв слабо – і це добре, це дуже добре, що всі зіграли на високому рівні. Емре Джан зіграв другу гру поспіль за пару днів, і виглядав впевнено. Хендо виступив чудово. Міллі сильно зіграв проти свого колишнього клубу вдруге – напевно він повинен завжди грати проти "Манчестер Сіті"! Коло відмінно перекрив кисень Агуеро. Флено після 20 з гаком місяців відсутності зіграв так розумно, так грамотно! У першій половині, він показав опонентам, що можливо, вони були друзями кілька місяців тому, але тільки не сьогодні. Другу половину, він дозволяв собі економити сили і не дуже активно брав участь в наступальних діях – але як же розумно він грав!Симон Міньоле, у такій грі, коли роботи було не надто багато, повинен був залишатися зосередженим, і до нього претензій теж немає.

Про свою реакцію на гол Лаллана...

Я був здивований... Він не так часто бив здалеку до цих пір! Перше, що ви повинні робити, якщо не задоволені своєю результативністю - це намагатися стріляти частіше у подібних ситуаціях. Я переглянув цей гол в запису і це був дійсно хороший удар.

Про мету "Ліверпуля" на заключну частину сезону...

Домогтися як можна більш високого результату - це все, про що можна зараз мріяти, і це мета для Ліги. Найважливіший момент сезону настає саме зараз. Все, що ви робили досі, всі очки, які ви набрали досі, дають вам для цього відправну точку. Тепер ви повинні показати себе. Чим більше ви досягли на сьогоднішній день - тим краща відправна точка. У нас не найкраща відправна точка, але вона цілком прийнятна на цей момент. Ми повинні взяти те, що ми можемо отримати, ми повинні злитися, ми повинні завдавати удару в кожній грі по тих причинах, які нам відомі. Ось така ситуація. У нас залишилося тільки два турніри – і це непогані новини. Програти фінал прикро, але це вже історія. Брати участь у двох турнірах - ось що важливо. І ці шанси ми повинні використовувати. У нас попереду дві багатообіцяючі гри проти "Манчестер Юнайтед" у Лізі Європи. Обидві команди знаходяться на підйомі, так що це дійсно захоплююче. І "Крістал Пелас" далі, а потім "Саутгемптон" і так далі... У нас немає ні часу ні бажання втрачати очки. Що з цього вийде - я не знаю. Все що завгодно може трапитися. Це важкий сезон для нас, нам було дуже складно, і тепер ми повинні показати, чого ми навчилися за перші вісім місяців сезону.

Джерело: liverpoolfc.сомение зразковим