"Ліверпуль" 0-1 "Челсі". Рейтинги - 28 Липня 2016 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   03.09.2016 Субота 22:48

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Ліверпуль в параді голів сильніший за Арсенал | Це вже не футбольний клуб, а завод | Каріус зламав руку| Цей трансфер був з самого початку нежиттєздатний

"Ліверпуль" 0-1 "Челсі". Рейтинги

З неабиякою часткою іронії, цей матч можна було назвати "товариським"...

Загострення пристрастей повинне було насторожити тренерів обох команд. Будемо молитися, щоб наслідки такої "товариської" зустрічі не стали проблемою для "Ліверпуля" в подальшому.

А ось оцінки гравців "Ліверпуля":

Лоріс Каріус – 6

Не було жодних шансів після удару головою Кехілла, а взагалі в першому таймі особливою роботою не був перевантажений.

Вибив іскри з очей Ловрена в середині другого тайму, але звинувачувати його в цьому не варто.

Коннор Рендалл – 6 (замінений на 63 хв.)

Непогано впорався з ривками (не смійтеся) Віктора Мозеса.

Можливо, врятував Кехілла від раннього вилучення, після не найприємнішою атаки гравця "Челсі", не зобразивши страшного болю. А треба було б...

Рагнар Клаван – 7

Хороший блок після навісу від Вілліана на 32-й хвилині, і взагалі виглядав досить надійно, трохи не знаходив порозуміння з партенером по центру захисту, але це не найстрашніша річ у світі.

Пощастило уникнути серйозної травми після атаки костолома Фабрегаса, єхидної маленької потвори...

Деян Ловрен (к) – 6 (замінений на 63 хв)

Дивись вище, трохи не знаходив порозуміння з естонцем, але виглядав досить солідно.

Отримав картку на початку другого тайму за затримку, Лофтус-Чіка, перш ніж зіткнувся з Каріусом, чим змусив трохи похвилюватися, але встав і вів себе, як справжній капітан "Ліверпуля" і лідер команди.

Альберто Морено – 6 (замінений на 82 хв.)

Небезпечно атакував Вілліана на початку матчу, чим відразу ж поставив його на місце.

Виглядав вражаюче, перекривав фланг, показав кілька хороших моментів і добре взаємодіяв з Еджаріа кілька разів і його передача мало не стала гольовою, коли вирвався вперед і віддав передачу на Фірміно.

Марко Груїч – 6 (замінений на 45 хв.)

Трохи м'яко протидіяв Гарі Кехіллу під час забитого м'яча (а може просто Кехілл заліз йому на шию), потім тут же отримав картку за дурний фол.

Трохи не позбувся голови в кінці першого тайму в зіткненні з Бертраном Траоре, але прийняв це геройськи.

Кевін Стюарт – 5 (замінений на 82 хв.)

Був непомітний протягом усього першого тайму. Просто треба було робити свою роботу. Дуже шкода...

Заробив фол на 52-й хвилині. Тактичний.

Садіо Мане – 6 (замінений на 63 хв.)

Почав бадьоро, попри те, що отримав удар ліктем в обличчя, потім потьмянів до кінця першого тайму, але по більшій частині попрацював добре.

Міг зіграти краще під завісу тайму після відмінного ривка, щоб втекти від захисників "Челсі", але все завершилося невдалим кросом.

Овьє Еджаріа – 8 Кращий гравець матчу (замінений на 63 хв.)

Ще одна впевнена гра в 18 років, має надприродну здатність прийняти м'яч, незважаючи на деяку незграбність.

Відмінний пас перед незарахованим голом Фірміні. Хто знає, можливо стане нашим новим героєм.

Сфолив на Аспіликуеттіе незадовго до перерви.

Філ Коутіньйо – 7 (замінено на 63 хв.)

П'ятнадцять хвилин був непомітний, потім пожвавився, відмінно виконавши штрафний, який доставив неприємності Беговичу.

Хороший пас на Морено, який вивів іспанця до воріт. Момент не вийшов, на жаль.

Роберто Фірміно – 5 (замінений на 63 хв.)

Почав гру жахливо (перший мінус), дозволив Кехіллу вистрибнути на удар під час голу "Челсі" (ще один мінус).

Мав забивати після пасу Морено, десь на 30-й хвилині і потім після відмінної гри Еджаріа, але заліз в офсайд (третій мінус).

Адам Лаллана – 6 (45)

Лаконічно і акуратно зіграв в центрі, тримав позицію і добре взаємодіяв з Мілнером.

Джордан Хендерсон – 6 (63)

Сів на базу в центрі півзахисту, пересувався більш вільно, ніж останнім часом.

Андре Уїздом – 6 (63)

Замінив Ловрена, не часто помилявся, все ще гравець "Ліверпуля".

Лазар Марковіч – 5 (63)

Не видно, щоб був активним в грі, в той же час, дивлячись на його можливості, просто дивно, чому він грає так, як ніби це не його справа? Міг би зіграти й краще.

Джеймс Мілнер – 6 (63)

Опанував правим флангом на останні півгодини, добре розтягував оборону суперника.