26 27 28
 Статистика
Головна » 2018 » Лютий » 15 » 13:40
Післяматчева прес-конференція Клоппа

Ліверпуль впенено розібрався з Порту 5:0 в першому матчі 1/8 Ліги Чемпіонів. Після матчу менеджер "Червоних" не приховував задоволення грою своєї команди.

Про загальне враження від гри команди...

Дуже хороша гра. Так як і було потрібно. В кінці ми побачили прекрасний результат. Але думаю всі бачили як непросто в деяких моментах нам було, коли ми грали не надто компактно, Порту включався одразу. Вони мали свої моменти, а ми забили чудові голи в потрібний час. В першому голі ми побачили чудовий контр-пресинг від Деяана, який опинився в потрібному місці і відправив м'яч в атаку. Потім був хороший удар Міллі і завершення Мо після відскоку від штанги. Третій гол ми забили в неперевершеній контратаці. Ми забивали, вони не забивали. Ми мали набагато більше шансів, в першому таймі також були моменти, хоча більшість часу ми захищалися. Найкращий момент для мене який трапився в першому таймі - коли Мо повернувся назад і відібрав м'яч, я розповів про це хлопцям в перерві. Це те що нам було потрібно сьогодні. Якщи ми будемо працювати таким чином постійно, тільки тоді ми будемо успішними. Сьогодні ми робили правильні дії в потрібні моменти, тому перемогли.

Про те, що Салах - другий найшвидший гравець в істрії Ліверпуля з 30 голами...

Те що він проводить чудовий сезон, це правда. Це дуже важливо для всієї команди. Проте, я думаю сьогодні, кожен гол був важливим. Ми цілком заслужено говорили про Мо останні кілька тижнів, але ми також побачилм повернення Садіо, прекрасну роботу Роберто. Це було добре. ОК, вітаю Салаха, і надіюся він не буде зупинятися.

Про те чи побачив він справжню командну роботу...

Абсолютно. Ми захищалися дуже добре, це було найважливішим в матчі. Порту перебуває на вершині ліги, вони не були би там якби не вміли грати у футбол. Було зрозуміло, що вони будуть грати розумно, вони розуміють що повинні робити в кожній ситуації. Хороші кроси, агресія, тому гра в захисті була дуже важливою для нас. Обидва центральні захисники були в потрібному місці, фулбеки також. Роббі - вау, неймовірний матч. Трент своєю грою змусив всіх забути про те скільки йому років, тому це був чудовий вечір. Всі півзахисники працювали фантастично, і найважливіше, що троє гравців атаки зробили свою роботу. Я дуже радий.

Про те чи зробила команда висновки після того як Севілья відіграла 3 голи в другому таймі...

Ми цього ще не забули. Я стараюся не згадувати цього, але я впевнений, що всі це пам'ятають. Ми не говоримо про цей епізод, щоб не потворити його. Ми говорили лише те що повинні зробити в другій половині матчу. Було зрозуміло, якщо ми будемо захищатися так як робили це в першому таймі або навіть краще, в нас будуть моменти. Отже, перемога в другій половині це також частина плану на матч. Те що ми зробили. Звичайно, матч проти Севільї це історія, але це не мало значення, оскільки в підсумку ми виграли групу, хоча це було вражаюче. Праду кажучи, цей матч ще трішки присутній в наших думках. Але тепер ми зробили правильні висновки і будемо пам'ятати урок.

Про гру Мане і його хет-трик...

Він чудово всім відповів. Добре. Я сказав йому після останнього матчу: - "нарешті ти повернувся", - коли ми побачилися на полі. Проти Порту він знову показав який він чудовий футболіст. Він завжди був важливим, завжди був фантастичним для нас, навіть тоді кол перебував не в найкращій формі. Це прекрасна якість, бути готовим не на всі 100 і продовжувати забивати голи, брати участь в їх організації. Це дуже важливо. Голи приходять самі, якщо ти важко працюєш, так як це робить Садіо. Йому трохи пощастило під час першого голу, але два інших були повністю заслужених, в яких він продемонстрував свої фантастичі навички. Добре, дуже добре, я радий за нього.

Про те чи вважає він, що дуель завершена...

Ні, звичайно що ні! Ми приїхали сюди щоб створити перевагу перед матчем-відповіддю на Енфілді, нам це вдалося, нічого більшого. Як я вже говорив декілька разів, я занадто дуже довго перебуваю в цій сфері, для того щоб думати що все закінчено до фінального свистка. Ми поважаємо наших вболіальників і будемо грати з повною віддачею на Енфілді. Це все.

Переглядів: 138 | Додав: DOCTOR | Рейтинг: 5.0/2 | Tweet