Прокляття "Енфілда" продовжилося - 24 Листопада 2015 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   27.11.2015 П`ятниця 10:05

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: Ліверпуль поступається Пеласу | "Ліверпуль" - "Крістал Пелас". Прев'ю матчу | Футбол і "культура пиття" |

Прокляття "Енфілда" продовжилося

За рахунку 4-1, за лічені хвилини до фінального свистка, фани "Ліверпуля" намагалися налагодити діалог з Рахімом Стерлінгом.

"Стерлінг, який рахунок?", - запитували вони.

Це було риторичне питання, так як Стерлінг прекрасно знав рахунок. Він отримав купу неприємних епітетів з кутового сектора стадіону "Етіхад", а його команда п'ять разів розіграла м'яч з центру поля за 82 хвилини, і тільки один з них був пов'язаний з початком тайму...

"Ліверпуль" знищив господарів поля. а Стерлінг окрім поразки, неодноразово удостоївся свисту від подорожуючих вболівальників, але в цей вечір не він був головною дійовою особою. "Ліверпуль" тепер думає про те, якою буде команда завтрашнього дня, так чому прихильників повинні хвилювати вчорашні новини?

Вони лише на якийсь момент згадали про них, коли "Етіхад" порожнів. Стерлінг, що не дивно, не відповів на питання. Він залишав поле, опустивши погляд на газон...

Але, можливо, йому варто було очікувати, що все закінчиться саме таким чином? Він просто повторив історію своїх попередників.

Насправді, Стерлінг був не першим гравцем, який залишив "Ліверпуль" зі скандалом, і він став черговим з тих, кому гірко відгукнулася перша гра проти своїх колишніх роботодавців.

ФЕРНАНДО ТОРРЕС

Іспанець покинув "Енфілд", переїхавши в "Челсі" за 50 млн фунтів в січні 2011. Доля розпорядилася так, що його дебют відбувся вже на наступному тижні, на "Стемфорд Брідж", проти "Ліверпуля".

Колишній клуб прийняв його жорстоко, вже на перших хвилинах Даніель Аггер підставив йому "дружнє плече", змусивши вилетіти за межі поля. Як не старався Торрес, а "Ліверпуль" виграв 1-0 завдяки голу Рауля Мейрелеша.

МАЙКЛ ОУЕН

Проблема була в тому, як Оуен пішов, а не чому він пішов. Коли кличе "Реал", відмовитися важко – але форвард дочекався, коли його контракт добіг до останнього року, і пішов за демпінговою ціною на "Бернабеу".

Ліверпуль не зустрічався з Оуеном протягом першого року після відходу, але побачив його в наступному сезоні, коли той повернувся в Англію і став грати за "Ньюкасл". Оуен був вже зовсім не тим, і "Червоні" здобули перемогу 2-0 в "боксінг дей" на "Енфілді".

РОББІ ФАУЛЕР

Від'їзд Фаулера також був непростим, але й не таким, як Торреса і Оуена. Він покинув Мерсісайд, залишаючись героєм. Гнів уболівальників був покладений на клуб, який дозволив піти йому так скоро, та ще й до конкурентів у боротьбі за титул - "Лідс Юнайтед".

І все ж, його перша гра проти "Ліверпуля" за "Лідс" закінчилася розгромом останніх 4-0. Дубль Еміля Хескі, автогол Ріо Фердинанда і гол на останній хвилині від Оуена, забезпечили Фаулеру хороший "привіт" від колишніх одноклубників.

СТЕН КОЛЛІМОР

Він прийшов в "Ліверпуль" як найдорожче британське підписання всіх часів. Він поїхав ні з чим, окрім жалю за нездійснений потенціал.

Коллімор перебрався в "Астон Віллу" влітку 1997 року, але його повернення на "Енфілд" у вересні завершилося невтішною поразкою 3-0. Карл-Хайнц Рідле, який прийшов йому на заміну, забив третій гол в доданий час.

Джерело: liverpoolecho.co.uk