Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль - Фабіо Ауреліо
  ГОЛОВНА | Фабіо Ауреліо | Реєстрація | Вхід   15.07.2016 П`ятниця 12:39

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: "Ліверпуль" підтверджує підписання воротаря | Клопп: Список трансферних цілей вже складено | Пьотр Зеліньські завершить перехід до "Ліверпуля" на цьому тижні| "Ліверпуль" планує парад перемоги

Перейшов у Греміо

Фабіо Ауреліо Родрігес (порт. Fábio Aurélio Rodrigues, народився 24 вересня 1979, Сан-Карлус, Бразилія) - бразильський футболіст, лівофланговий захисник/півзахисник. Може грати по всьому лівому фланзі і славиться потужним ударом. 13 серпня 2006 Ауреліо став першим в історії бразильцем, який грав за Ліверпуль, коли вийшов на заміну на 56-й хвилині матчу проти Челсі, який відбувся в рамках розіграшу Суперкубка Англії 2006 року.

Кар'єра
Фабіо Ауреліо є вихованцем Сан-Паулу, в якому дебютував у 1997 році. Він виступав за юнацькі збірні своєї країни серед гравців віком до 17 років, молодших 20 років і молодших 21. Брав участь в Олімпійських іграх 2000 року.

Приєднався до Валенсії після Олімпіади, підписавши контракт на шість років. В сезоні 2001-02 років виграв перший великий трофей - після 31-річної перерви Валенсія виграла чемпіонат Іспанії. У наступному сезоні Аггер став одним з кращих лівофлангових захисників іспанської першості, забивши 8 м'ячів у лізі (10 у всіх турнірах). Сезон 2003-04 також став успішним для Валенсії - клуб виграв домашній чемпіонат, а у фіналі Кубка УЄФА переміг Марсель з рахунком 2-0. Більшу частину цього сезону Ауреліо пропустив через травму.

Ауреліо отримав італійський паспорт, що дозволило йому виступати в Англії без дозволу на роботу. 4 липня 2006 Фабіо Ауреліо перейшов у Ліверпуль.

31 березня 2007 відбувся матч між Ліверпулем і Арсеналом (4-1), в якому Ауреліо зіграв важливу роль, віддавши дві гольові передачі Пітеру Краучу і Даніелю Аггеру. У квітні 2007, в матчі проти ПСВ в рамках розіграшу Ліги чемпіонів Фабіо Ауреліо отримав травму і пропустив шість місяців.

У квітні 2008 року в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів проти Челсі Фабіо отримав чергову травму і на 63-й хвилині був замінений. Замість нього вийшов Йон-Арне Ріїсе, який на шостій доданій арбітром хвилині зрізав м'яч у власні ворота і дозволив лондонському клубу добитися нічиєї на "Енфілді". Таким чином перед матчем-відповіддю Челсі отримав серйозну перевагу і в підсумку зумів нею скористатися, вперше у своїй історії вийшовши у фінал головного європейського футбольного турніру.

25 травня 2010 головний тренер Ліверпуля Рафаель Бенітес оголосив, що сторони не змогли домовитися про продовження контракту, і Фабіо Ауреліо покинув клуб на правах вільного агента після завершення угоди.

Повернення в Ліверпуль
1 серпня 2010 офіційний сайт Ліверпуля повідомив про те, що новий тренер команди Рой Ходжсон, дізнавшись, що колишній гравець клубу так і не знайшов собі нове місце роботи, зробив пропозицію футболістові повернутися у свою команду. Після проходження медогляду, Ауреліо погодив з "червоними" умови особистого контракту, розрахованого до 2012 року.

Влітку 2012 року, коли контракт Фабіо з мерсисайдцями завершився він вирішив повернутися в Бразилію. 25 травня 2012 року Ауреліо на правах вільного агента перебрався на рідну землю, поповнивши ряди Греміо.