Клопп: Усій команді оцінка "відмінно" - 11 Березня 2016 - Сайт українських фанатів футбольного клубу Ліверпуль
  ГОЛОВНА | Реєстрація | Вхід   15.07.2016 П`ятниця 10:34

liverpoolfc.com.ua

ГОЛОВНЕ: "Ліверпуль" підтверджує підписання воротаря | Клопп: Список трансферних цілей вже складено | Пьотр Зеліньські завершить перехід до "Ліверпуля" на цьому тижні| "Ліверпуль" планує парад перемоги

Клопп: Усій команді оцінка "відмінно"

Червоні домінували протягом усього матчу і їх перевага втілилася у два забитих м'ячі - Деніела Старріджа з пенальті, Роберто Фірміно.

Не дивно, що Клопп був у захваті від виступу всієї команди і закликав повторити успіх на "Олд Траффорд" на наступному тижні для досягнення остаточної перемоги та виходу в чвертьфінал.

Ось, що говорив він на післяматчевій прес-конференції:

Про гру команди:

Зіграли відмінно з першої секунди до останньої. Було кілька хвилин у другому таймі, коли ми трохи втратили контроль, тому довелося змінити систему і знадобилося кілька хвилин, щоб адаптуватися до нової системи. Потім ми повернулися в гру і контролювали ситуацію. Не настільки важливо, як ти граєш проти "Манчестер Юнайтед", головне - не залишати їм шансів. Таких шансів у суперника було не дуже багато, так що це одна з кращих речей, яку можна сказати про цю гру. Наша гра в першому таймі вдалася повністю - у нас було більше моментів і ми могли забити ще більше голів. Але це футбол... Ми заробили пенальті після відмінної передачі у штрафний майданчик. У другому таймі, важливо було закріпити перевагу, і другий гол був дуже важливим. Ми зробили це і все було абсолютно заслужено. Це був відмінний матч з першої до останньої секунди. Це був тільки перший матч, ми знаємо це, але нам потрібно було обов'язково виграти і ми це зробили. Це здорово. Тепер залишається тиждень до наступної гри – ми знаємо, що це не легко, але ми зараз знаходимося в хорошому положенні і ми хочемо пройти в наступний раунд. Для цього ми повинні зіграти так само в Манчестері.

Про шанси забити більше, ніж два м'ячі...

Девід де Хеа - хороший воротар, це не дивно. Потрібно було наступати і створювати більше моментів, щоб забивати голи. У футболі рідко буває, щоб ти використовував кожен шанс. У таких поєдинках один або два голи - дійсно хороший результат, і тому я задоволений. 2-0 - це відмінний результат. Звичайно, хотілося б виграти ще впевненіше, але все ОК і сьогодні нічого критикувати.

Про індивідуальних виступах:

Це не перший випадок, коли Клайны зіграв добре і був дуже важливим для нас. Але сьогодні, якщо ми почнемо роздавати оцінки, якщо ви хочете цього, то буде дуже багато оцінок "відмінно". Сімон Міньоле, ми можемо почати з нього, він був дійсно хороший. Все ідеально, абсолютно ніяких помилок у цій грі, хоча важко залишатися зосередженим, коли ви завжди знаєте, що кожен крос або кутовий, кожен штрафний дуже небезпечний, тому що у них є такий гравець, як Маруан Феллайні. Емре і Хендо зробили блискучу роботу, Філ, Адам - здорово, Роберто, Деніел, поки він був на полі, теж вражав. Заміни: Джо Аллен, коли вийшов на поле, надав велику допомогу. Дівок Орігі оживив атаку, тому що суперник не зміг грати так, як хотів - кожен невдалий пас приводив до нашої контратаки. Швидкий Дівок вносив сум'яття в ряди захисників. Все було добре, так що мені не доводиться порівнювати гравців – сьогодні я дуже задоволений.

Не переборщити б ...

Як звичайна людина, я тут ні в чому не відрізняюся. Я вмію по-справжньому святкувати і я можу бути дійсно щасливий після такого, і говорити, що це був найкращий і найвидатніший матч. Але чому я повинен говорити це? Я не хочу встановлювати якусь межу для команди. Я не знаю, наскільки сильними вони можуть бути, наскільки послідовними, це кінець сезону. У всіх турнірах ми в нормальному положенні, не більше, але ми може досягти певних речей. Ось це ми і повинні спробувати і для цього ми повинні грати так, як сьогодні.
Ви бачите, що щодо фізичної сторони питання, немає проблем, сподіваюся вона залишиться такою, як зараз. Ми можемо і вміємо грати. Ми можемо грати краще. Навіть у першому таймі, через те що "Юнайтед" не чинили занадто великого тиску, у нас було багато часу, щоб попрацювати з м'ячем. Але моментами ми втрачали терпіння в процесі цього, і грали занадто ризиковано, використовували зайві передачі - абсолютно не потрібні. Ми самі собі створювали проблеми - і все це одна загальна чимала проблема. У нас є багато таких речей, які необхідно поліпшувати і ми зобов'язані на це звернути увагу. Сьогодні ввечері нам багато чого вдавалося - пресинг, контрпрессинг, ми не залишили шансів для "Манчестер Юнайтед" – так і повинно бути. Дійсно хороша гра.

2
      Якби в муму на воротах стояв Міньоле, то рахунок був би 5-0)
    • GLover
      GLover (11.03.2016 16:20)
      3
      А вчора писали, що якби в Ліверпуля був воротар Де Хеа, то вони цього року стали б чемпіонами
      0
    • RedFly
      RedFly (12.03.2016 00:14)
      4
      Істина. Я думаю, ти читав підрахунок, що черех помилки Сімона ЛФК втратив 12 очок. Це лише ЯВНО помилки, а якщо згадати, ще можливі супер сейви "вірних" голів, які роблять топ-кіпери. Отож, топ-4 Глянути на Лестер? Всі говорять про Махрез-Варді, але і не забувають про сина манка Шмейхеля. Глянути на Тотн - Льоріс топ, скільки разів виручав і не лажав. Глянути на Арсенал, купили Чеха, на що він здатний ми знаємо. Глянути на Сіті - Харта, теж саме.  Поза топ-4 теж багато можна навести прикладів, Де Хеа, Куртуа, Форстер та інші. Всі ці кіпери здобувають очки команді, а не відбирають у неї. Також замітив, що Сімон часто рятує ситуацію, коли вже все вирішено, або програємо нормально, або виграємо з великим рахунком, не коли ситуація на терезах
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.